Alternatíva k Samsung Galaxy Fame?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod zino333 10. 7. 2013 16:52

Ahojte, pred časom som vyberal mobil pre maminu. Nemala žiadne požiadavky na technické parametre a podobne. Najdôležitejšie boli vzhľad, displej, výdrž a jednoduchosť ovládania. A tak som to nakoniec vyriešil tak, že som jej v obchode dal do ruky niekoľko rôznych mobilov a z tých si mala vybrať, ktorý sa jej najviac bude páčiť. Ja by som volil Galaxy S3 mini, ale bolo jej už zbytočné dávať za to toľko peňazí a tak si vybrala Samsung Galaxy Fame, ktorý sa na S3 mini veľmi podobal vzhľadom. Na telefonovanie, posielanie SMS a napísanie nejakej poznámky a využitie takých vecí ako kalkulačka, budík a kalendár to aj tak plní účel na viac ako 100%.

Momentálne vyberám telefón pre otca. Požiadavky sú rovnaké. Nepotrebuje žiadny výkon na aplikácie, hry, internet a podobne. Potrebuje si zavolať, poslať SMS a občas využiť len tie najbežnejšie funkcie telefónu (kalkulačka, kalendár, poznámky, baterka, atď.) a maximálne si tak skontrolovať mail doma cez wi-fi. To je všetko. A tak rozmýšľam, že mu zoberiem opäť Samsung Galaxy Fame len v tmavej farbe. Oázka znie, je na trhu mobil, ktorý by bol výrazne lepšou kúpou v cene do tých 180€? (Ascend Y300 mi odporúčať nemusíte)

Ďakujem!
HP: iMac > Chord 2Qute > Lyr3 (preamp) > Audio-gd C2 > Meze Empyrean + Audeze LCD-2C
Speakers: Cambridge CXN + CXA80 > PMC twenty.21 + REL t5i
zino333
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Figgo182 10. 7. 2013 18:05

Nokia Asha http://www.heureka.cz/?h%5Bfraze%5D=nokia+asha nebo pokud nějaký chytrý telefon tak Nokia Lumia 610 nebo Samsung Galaxy Young
Figgo182
Junior

Odeslat příspěvekod zino333 10. 7. 2013 20:30

Radšej Android.
HP: iMac > Chord 2Qute > Lyr3 (preamp) > Audio-gd C2 > Meze Empyrean + Audeze LCD-2C
zino333
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Loader 10. 7. 2013 20:32

Samsung Galaxy Ace 2.
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod SenatorCZE 11. 7. 2013 13:16

menší příplatek za Desire X
SenatorCZE
Junior

Odeslat příspěvekod zino333 13. 7. 2013 08:11

Tak som nakoniec zobral pôvodne plánovaný Fame za 155€. Účel splní.
zino333
Kolemjdoucí