Smartphone pro maminku do 5k bílý/stříbrný max.4"

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Swe22 28. 6. 2013 18:36

Samsung galaxy ace 2 white
Ericsson GA 628 Nokia 3310 Siemens M50 Sony T300 Nokia 5210 Sagem myX5-2 Nokia 9100 Nokia 3100 Nokia 3200 Nokia 6100 Sagem myX-7 Nokia 6260 Nokia 6300 Nokia E66 HTC Diamond Nokia 5800 HTC Desire Iphone 4 Nokia 5230 Samsung g ace 2 Samsung gs3 LG l3
Swe22
Junior

Odeslat příspěvekod dr._lukas 28. 6. 2013 20:21

Anysek1 píše:Samsungy mi přijdou takové nic moc.. ta firma chrlí zbytečně velké množství (pod)průměrných mobilů se zaplácaným OS. Takže dám raději znovu šanci WP8 a zkusím se s ním i já skamarádit :D

Aha :-D a proto je největší výrobce mobilních telefonů s největším počtem uživatelů :-D Nebýt Samsungu, tak se nikdy android nerozjede v takovém stylu, jak ho znají lidé dnes.. A to, že chrlí jeden telefon za druhým..to je fakt, ovšem chytrý člověk si z jejich nabídky pořídí stejně jeden z top 5 a ty levné sračky zůstanou pro nemajetné
dr._lukas
Junior

Odeslat příspěvekod Atomz 28. 6. 2013 23:53

Kup mamince THL W100 v bile. http://www.mnshop.cz/zbozi-5473-thl_w10 ... d__and.htm

Cena super, vybava mega super. Vzhled 1a. Je oblibeny prave u zen. Ale mne by taky vubec nevadil..
Dalsi "damsky" mobil je nadherny Lenovo S720.
Atomz
Junior

Odeslat příspěvekod Anysek1 29. 6. 2013 09:08

dr._lukas: Mě by nevadilo, kdyby se Android nerozjel :D Ale ne. Tak všechno má své + i -. Mě osobně Samsung moc nelahodí, ale někdo jiný je s ním spokojen.

Atomz: Oba jsou to moc hezké mobilky, ale bohužel oba mají úhlopříčku 4,5". Můj maximální limit je 4", ideálně do 3,8"! Ale i tak ti děkuji za možnosti.
Anysek1
Junior

Odeslat příspěvekod Atomz 29. 6. 2013 21:52

Rozumim.
Ja po zkusenosti s 3,5 " a 3,7" bych se tem 4,5 nebranil. Mel jsem v ruce Samsung S4 s 5palcovovym displejem a je to perfektni. Skvele se na tom cte a pise.. Myslim, ze na vetsi se zvyka rychle.

Jak tady psali o Nokii 710, tak moje zena je s ni spokojena. Jen ma nejaky veci, ktere se mne uplne nelibi. Napriklad vyhledavac Bing. To nedam. Taky ty pulzujici kachle mne vadi. Prvni nastaveni mailu nezvladnul za 1hodinu ani guru poradenko u VF. Vzdal to. Pakarna. Pak jsem na to prisel diky googlovani zkusenosti jinych.. Bylo to asi tim, ze mob.byl z Polske distribuce.. Jinak to sviha rychle a neseka se.
Mne osobne ale sedi android lip.
Atomz
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 29. 6. 2013 22:21

A co LG L5 II? U Alza.cz je teď snížená cena na 3999 v bílé. To je velmi slušná koupě. Dostanete IPS displej, 5MP fotoaparát s hlasovým ovládáním, barevnou notifikační klávesu, vlastní klávesu pro libovolnou funkci, velkou baterii a 4".
Dělá se i pro dvě SIM.
koblih.jr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod qepos 29. 6. 2013 22:40

Vzal bych Zte Blade G v Sunysoftu za 3199kc dobra koupe.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod koblih.jr 29. 6. 2013 22:49

Přátelé, bylo by fajn připsat, proč ten či onen model vůbec vlastně doporučujete. Ze je právě ABC telefon z řady BFLM dobrý, to je subjektivní a špatně se argument pak přijímá. Ale proč je podle vás dobrý, to už nepíšete...
koblih.jr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod o.m.p 29. 6. 2013 22:53

Jak tady psali o Nokii 710, tak moje zena je s ni spokojena. Jen ma nejaky veci, ktere se mne uplne nelibi. Napriklad vyhledavac Bing. To nedam. Taky ty pulzujici kachle mne vadi. Prvni nastaveni mailu nezvladnul za 1hodinu ani guru poradenko u VF.

Místo bing jde u WP7 nastavit i google a email se da nastavit hned stači si když koupíte mobil prostě na začátku si v klidu pročíst NASTAVENÍ a vše hned bude jasné ne se v něm začít něco hledat ale vzít položku po položce a přečíst si k čemu to je atd
o.m.p
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Anysek1 30. 6. 2013 09:31

Atomz: Určitě se na větší zvyká rychle, ale těch 4" je opravdu max. Mamka nebude chtít mít tak velké pádlo (v kabelce). :) A nevím jistě, jestli by vůbec používala Wi-Fi, natož nastavení mejlu. Ale možná ji naučím a zjistí, že podívat se na mejl v mobilu je mnohem rychlejší, než kvůli tomu zapínat ntb.

koblih.jr: LG E460 Optimus L5 II se mi taky začal líbit. Nevím, proč jsem na něj nenarazila dřív :) 4" jsou max., ale snad by to bylo ještě ok! Mamce se zdá i můj 3,5" moc velký :D
Jinak 2 SIM není vůbec potřeba (v našem případě). Navíc se mi taky líbí, že má miniSIM. Já vím, že není problém si zajít SIMku vyměnit apod., ale i tak! :)

qepos: Není v bílé a nesplňuje max. úhlopříčku 4". Ale díky!

Takže zatím mám 2 hlavní adepty: http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu ... 78%2c48007
Ale pořád nevím, který OS bude lepší. A mamku dotáhnout do obchodu, aby si vyzkoušela mobil je problém. Řekne, že na to má mě a je to :D
Kdyby měl někdo ještě nějaký návrh, sem s ním ;)
Anysek1
Junior

Odeslat příspěvekod kentus 30. 6. 2013 10:26

LG Optimus L5 II? Tak to fakt ne, 512 MB RAM a jednojádrový procesor je na Android málo. Nehledě na to, že je to křáp, který používá staré čipy, které mělo nejspíš LG už na vyhození. 65 nm technologie výroby se používala tak před pěti, ne-li více lety. Lumia 620 je naopak moderní telefon se vším všudy.
kentus
Junior

Odeslat příspěvekod dr._lukas 30. 6. 2013 10:42

tak to zcela jistě tu Nokii.. Ta LG je hmm.. sračka :-D Jen mě nenapadlo, že chováš averzi vůči Samsungu a o věčné dvojce LG uvažuješ :-D
dr._lukas
Junior

Odeslat příspěvekod Anysek1 30. 6. 2013 10:44

kentus: Díky, tak to je určitě dobré vědět! Už ho vyřazuji z adeptů... I když vzhled a výdrž super (já vím, to ale není tak důležité)! ;)
Takže v podstatě v této kategorii není konkurence pro L620? :)

dr._lukas: Jo no, já nvm co v tom Samsungu nevidím :D Je to zvláštní...
Anysek1
Junior

Odeslat příspěvekod Abes1 30. 6. 2013 11:07

Já bral minulý týden mamce Lumii 520. Do teď měla nějakou starou tlačítkovou Nokii a bála se telefonu bez tlačítek. Vzal jsem jí bílou, k tomu barevné kryty a pouzdro a vyšlo to na 4,5t. Po týdnu je čím dál tím víc spokojená, naučila se s ním hned a díky citlivému displeji se jí dobře ovládá umělými nechty.
Abes1
Junior

Odeslat příspěvekod mimonaut 30. 6. 2013 11:12

l620 je super.. koupil jsem ženě 520 a je z ní nadšená. Téměř na vše si přišla sama, moc se jí to líbí (a to je absolutní technický antitalent).
Bing na WP8 je použitelný, na rozdíl od webového bingu totiž respektuje region ČR. Hledání přes něj je i co se týká českého contentu o dost pohodlnější a rychlejší než přes web google.
mimonaut

Předchozí stránkaDalší stránka