HTC Desire X vs Huawei Ascend G510

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod tomasnikl 17. 6. 2013 09:20

Ahoj,

budu si u vodafone kupovat tarif a mam na vyber z dotovanych telefonu:
HTC Desire X a Huawei Ascend G510

jaky byste mi doporucili? Vydrz me netrapi, i tak to bude vetsinu casu na nabijecce. Co je pro me dulezitejsi je funkcni GPS, aby se mi dobre cetlo v intenetovem prohlizeci (ostra pismenka) a aby telefon nebyl uplne zasekany i pri vetsim poctu pustenych aplikaci.

Dekuju za tipy

Tom
tomasnikl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Leeroy Jenkins 17. 6. 2013 10:08

Bral bych Desire X kvůli dobré GPS s velice dobrou citlivostí.
Hezký den přeji!
Leeroy Jenkins
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 17. 6. 2013 10:22

Jsem pro Desire X :)
Administrátor fóra MobilMania.cz
Loader
Administrátor

Odeslat příspěvekod pedes 17. 6. 2013 21:01

No přidám také názor a zkusím ho spíš než o určitou "nenávist nebo odpor" k nějaké konkrétní značce opřít o fakta. Jsou lidé, kteří měli 10-15 let nokii a nemůžou jí odpustit WP bez ohledu na to, zda si ho vůbec vyzkoušeli. Nejsem zastánce přechodu N na WP, raději bych měl MeGoo,ale popravdě ten systém není špatný a chodí i na horším železe líp než sekající se droid. Ale teď už blíž ke značkám: Oba jsou to výrobci asijští - čínští. Takže zde není co porovnávat. Dále HTC se zdá být známější.,, ale paradoxně Huawei má velmi solidní základy ze spolupráce s Ericssonem, Siemensem, také vlastní takovou ikonu jako je Symantec. Je to výrobce nejen "krabiček" ale i infrastruktury sítí. Takže řeči o tom, že je nekvalitní jsou poněkud zavádějící a plynou spíš z fanouškovské základny než ze skutečnosti. Asi v obou případech lze tedy koupit kvalitní telefon. o kvalitě Huawei může vypovídat i tento statistický fakt:" Produkty a řešení Huawei využívá v současnosti více než třetina světové populace." A teď to hlavní, asi by sis měl ujasnit hlavně to, jaký telefon chceš. Porovnávat tyto dva modely je poněkud ošidné. Huawei má 4,5" displej a HTC 4". takže obecně větší zážitek z filmů, her apod, bude na Huaweii. Pokud jde o "skladnost" tedy kompaktnější rozměry, pak zase vede HTC. Ostatní parametry jsou plus minus srovnatelné. Huawei má novější android a natáčí video s větším rozlišením. Pak mě ještě napadá přítomnost dvou kamer, takže pokud skypuješ, pak je to výhoda. procesor a jádro je stejné , stejně tak základní 4GB paměť. Jiný zásadní rozdíl mě nenapadá, Pokud bys používal rádio, tak Huawei má FM radio bez nutnosti tahat data z netu, což může být výhoda. Eventuálně se podívat ještě na 4" Huawei Ascend Y300.
pedes
Junior