Mobil s dobrou čitelností displeje (navigace na kole),6000

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod beat 11. 5. 2013 12:19

Cokoli s černobílým displejem. :mrgreen:
Nic není dokonalé.
beat
Junior

Odeslat příspěvekod Leeroy Jenkins 11. 5. 2013 12:20

E-ink no :)
Hezký den přeji!
Leeroy Jenkins
Junior

Odeslat příspěvekod kolda55 11. 5. 2013 16:11

No ono i "blbý" foťák má čitelnější displej...Přece jenom by člověk třeba u mobilu za 15 tisíc (když tedy nebudu dávat žádné jiné požadavky) čekal něco více...Vidím, že ve výdrži a v displejích se nedělá žádný pokrok..
kolda55
Junior

Odeslat příspěvekod ladin2 11. 5. 2013 16:49

lumia 900 má skvělý dipley ,lepší než iphone 5 mám obojí mobily tak mohu soudit :-)
ladin2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 11. 5. 2013 16:54

Ty radši ne.
Stále tady opěvuješ svojí "devítistovku"?

@kolda55:

Pohledej IPS a AMOLED, pro tebe by byl nejlepší SAMOLED+ (SGSII), ale má to své pro a proti.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigT 11. 5. 2013 17:04

Nevím no, Nokie s Clear Black displejem jsou velmi dobře čitelné na slunci, až na 520ku, která má "jen IPS"
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Samsung A52s 5G
BigT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladin2 11. 5. 2013 17:06

kolda55 píše:Můžete prosím někdo napsat podle svých zkušeností jakkýkoliv mobil (bez dalších požadavků, kromě toho, že musí mít android), který je dobře čitelný i na přímém slunci ? Díky

já bych se nebál lumie 900 nejen to ,že má skvělý displey a na slunci je dobře vidět a je lip vidět než iphone 5,navíc má taky navigaci s mapama, nevím jestli tady někdo psal to ,že Windows phone má jedinečnou vlastnost ,totiž nastavit si pozadí bud černé nebo bíle a psaný text je skvěle vidět oproti slunci než na bílém pozadí to neumí ani ios a ani android ,a když čtu zprávy na netu v aplikaci N7 které má pozadí tmavé až černé tak mi slunce absolutně nevadí, zatím jsem ještě navigaci na lumii nepoužil na větší akci,ale zkoušel jsem jak fungguje ,satelit okamžitě chytá a hned naviguje ,to na androidu naprosto nemyslitelné
ladin2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 11. 5. 2013 17:07

Nokie s Clear Black mají AMOLED i IPS, zrovna ta L900 má AMOLED.
Takže je jasné, že to bude lépe čitelné na slunci.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naecken 11. 5. 2013 17:09

Kdybys nechtěl Android, tak bych ti doporučil Nokii 701. Čitelnost na slunci má perfektní, ale kdo by chtěl dneska Symbian...

Srovnání proti SII a iP4 ;-)
Obrázek
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ladin2 11. 5. 2013 17:11

Loader píše:Ty radši ne.
Stále tady opěvuješ svojí "devítistovku"?

@kolda55:

Pohledej IPS a AMOLED, pro tebe by byl nejlepší SAMOLED+ (SGSII), ale má to své pro a proti.

a proč né ,když je to skvělý mobil,mám i iphone 5 a musím říct ,že uživatelsky nemá vůbec nic navíc oproti lumii900 a ani displej není lepší jako že je o 10000kč dražší,pochybuji ,.že bys měl někdy lumii900 v ruce, za 6000kč není na trhu lepšího mobilu
ladin2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 11. 5. 2013 17:22

Měl jsem ji nejen v ruce.
Nebudu se s tebou hádat. Je to zbytečný.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod A310 11. 5. 2013 18:42

Koukám, že zde řešíte čitelnost displaye na slunci. Jak je na tom Nokia Lumia 800? Dá se koupit za dobrou cenu, tak nad ním uvažuji. Ale podstatná je pro mne ta čitelnost na slunci.
A310
Junior

Odeslat příspěvekod kolda55 11. 5. 2013 20:34

Děkuji Vám i za ukázkovou fotku. Bál jsem se trochu toho, že jedinou možností budou lumie, ale až bude locus i na windows phone, tak nějakou na zkoušku vemu...Vemu tedy v 14 denní garanci ten desire X a když tak ho vrátím...KDyby Vás ještě něco napadlo, tak prosím napište..JDe mi vážně jen o ty mapy, popřípadě aby šlo ma displeji vidět to co fotím při použití fotoaparátu..
kolda55
Junior

Odeslat příspěvekod ladin2 11. 5. 2013 21:51

Loader píše:Měl jsem ji nejen v ruce.
Nebudu se s tebou hádat. Je to zbytečný.

to je diskuse,tak presne ,ale naprosto přesně konkretizuj v cem je lomia 900 špatna,navigaci odskoušim jak pojedu na z Prahy na Slovensko,,umi to synchronizovat,je perfektně sladěny se skydrivem,,ctecka eknih si rozumi s kloudem ,flac player přehrává perfektně jak flac soubory to u iphonu jsem jeste nenašel přehravač ,ktery by to uměl,perfektni viditelnost na černém pozadi ,foceni na pracovní snimky bohatě stači,video totež ,vlozit hudbu do lumie neni problém na to jak si tady někteří stěžuji
,office365 k tomu mobilu perfektně sedi,skype taktež audioknihy taktež bez problémo pač to jsou ve formátu mp3,aplikace mám tytež co androidu na iphonu5 a na lumii 900, tak kde je problem? neni duvod proč bych nebyl spokojeny s lumii 900 .Argumentace jako uživatele mobilu typu ,že to nemá dvojjádro mě nezajímá,jen celková funkčnost jako taková to ano a to funkcni dobře fungující mobil lumia 900 je,jenom velice hloupí lide se ženou za absolutnima novinkama ,mimochodem hloupy člověk nepozná na sobě,že je hloupy to prozrazují na něm jeho činy
ladin2
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Loader 12. 5. 2013 10:53

Nikde jsem nepsal, že je L900 špatný telefon, za 6k je to super kauf.
Ani proti WP nic nemám.

Ale skoro v každém tvém příspěvku je zmínka o L900, jak je lepší než ostatní, zbytečnost utrácet za nové modely ... všichni nemyslí stejně jako ty.
100 lidí, 100 chutí. Chápeš?

mimochodem hloupy člověk nepozná na sobě,že je hloupy to prozrazují na něm jeho činy


Když někdo koupí jiný telefon než Lumii 900, není hloupý. ;-)
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků