Smartphone do 10 000Kc (hudba,fotak,filmy,email)

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod ahoj1234 13. 3. 2013 22:46

Hledám nový smartphone okolo 10 tisíc(čím míň, tím líp, ale 10 je max). Operační systém preferuji iOS, hry nehraji(i když,kdybych vybral iPhone asi bych je občas využil). Jak jsem napsal do předmětu zprávy, hlavní využití bude MP3(kvalitní audio výstup není podmínkou, ale byl bych za něj rád-mám sluchátka Sony MH1C, které hrají výborně). Dalším kritériem je asi kvalitní foťák...Velikost displeje nepíši, ale rád bych i sledoval filmy na cestách ve vlaku. Pak emailový klient, ale ten je asi dnes všude, stejně jako nějaká navigace. Nebráním se i aukru...
Kandidáti:
iPhone 4S - na aukru se dá za slušný peníz, výkonově stačí, lepší hudební výstup než jeho nástupce, ale aspoň ty 4" kvůli webu a seriálům by to chtělo...takže vyhovuje až na velikost displeje
iPhone 5 - prakticky ideál, ale na aukru je kolem 13 tisíc a to je zkrátka moc(to stál pomalu můj PC), takže jediná možnost je počkat pár měsíců na slevu nebo až bude nástupce a zlevní,což se mi moc nechce.
Nokia Lumia 820 - WP se mi moc nelíbí, navíc špatný výstup(dá se pořešit dalším MP3 přehrávačem) , další negativum je asi zastaralý displej, ale taky vyhovuje
HTC one X Kvalitní velký IPS displej, výkon taky dostačující
Kombinace Telefon(třeba nějaké Blackberry) a iPod touch poslední generace Do 10 tisíc by se vešlo, nevýhoda dvou zařízení..
Co by jste mi tedy doporučili? Nejvíc sympatický je mi iPhone, ale měl jsem iPhone 4 a vím, že mi nedostačovala velikost displeje
Naposledy upravil Kniter dne 14. 3. 2013 18:56, celkově upraveno 1
Důvod: upraveny nazov temy
ahoj1234
Junior

Odeslat příspěvekod SenatorCZE 14. 3. 2013 07:11

Zkus se podívat na Honor 2, poměrně vysoký výkon za dobrý peněz :)
SenatorCZE
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ahoj1234 14. 3. 2013 08:11

Za tu cenu se mi to nezdá jako dobrá koupě oproti třeba one X nebo xperii T
ahoj1234
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 14. 3. 2013 08:31

A co pockat, az bude petka k sehnani kolem deseti tis. Paklize tolik preferujes iOS, mohl by si byt ve vysledku z jinych platforem zklamany.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sam Sung 14. 3. 2013 09:27

A co Nexus 4? Na aukru sem ho viděl za 9200,-
Sam Sung
Junior

Odeslat příspěvekod ahoj1234 14. 3. 2013 09:54

Pravda, když androida, tak jedině Nexus. Takže výsledek je buďto počkat na iP5, který bych nejraději, ale taky se nemusím dočkat nebo nexus 4
ahoj1234
Junior

Odeslat příspěvekod qepos 14. 3. 2013 10:00

Huawei Ascend D1 Quad XL
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod ahoj1234 14. 3. 2013 10:05

Ne huawei s neznámým procesorem opravdu ne.
ahoj1234
Junior

Odeslat příspěvekod lubosek824 14. 3. 2013 10:31

SenatorCZE píše:Zkus se podívat na Honor 2, poměrně vysoký výkon za dobrý peněz :)

qepos píše:Huawei Ascend D1 Quad XL


Blázni, tyhle čínské šunky bych nedoporučil ani nepříteli.
Vždy mě rozesměje věta "poměr cena/výkon". Vždy to ale znamená nízká cena=šmejd. Prostě čína. Proč číňani nedají větší cenu , když to je takové terno ty jejich telefony? Protože by to nikdo nekoupil. Čínské věci se nakupují kvůli ceně, ale počítá se s tím že to je šmejd, takže u ceny telefonu 10000,-Kč bych přemýšlel za co ty prachy utratím.

Vůbec neváhej a skoč po Xperii T nebo u Mironetu šedivku Galaxy S3
lubosek824
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod qepos 14. 3. 2013 11:05

No jiste,nekupujte šmejdy z ciny ale ani tom pripade nevolejte protoze i ta mobilni sit je od toho producenta suntu Huawei:-)
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod portapro 14. 3. 2013 11:21

To, že umím sítě znamená, že umím mobilní telefony? To by tady každej potom byl jak ferda mravenec...
portapro
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 14. 3. 2013 11:54

Proc USA nechtely, aby Huawei u nich budovaly site?

Ja bych vsadil na klasiku, za nizkou cenu SGS III.

-- 14. 3. 2013 11:55 --

Proc USA nechtely, aby Huawei u nich budovaly site?
To se ale tyka siti, ne mobilnich tel. Jsou to dve odlisne veci.

Ja bych vsadil na klasiku, za nizkou cenu SGS III.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Karel Benáček 14. 3. 2013 12:19

lubosek824 píše:
Blázni, tyhle čínské šunky bych nedoporučil ani nepříteli.
Vždy mě rozesměje věta "poměr cena/výkon". Vždy to ale znamená nízká cena=šmejd. Prostě čína. Proč číňani nedají větší cenu , když to je takové terno ty jejich telefony? Protože by to nikdo nekoupil. Čínské věci se nakupují kvůli ceně, ale počítá se s tím že to je šmejd, takže u ceny telefonu 10000,-Kč bych přemýšlel za co ty prachy utratím.

Vůbec neváhej a skoč po Xperii T nebo u Mironetu šedivku Galaxy S3

Huawei patří mezi TOP5 světové výrobce mobilních telefonů, právě díky výbornému poměr cena / výkon. A proč jsou tak levné? Protože mají razantně nižší marži na prodeji, než Samsung, Sony a další mobilní giganti. Je to obchodní strategie, jak se za krátký čas dostat na hitparády v prodeji, takže je možné, že Huawei za pár let budou prodávat za stejné peníze jako Samsung. Aktuálně však mají výborný poměr ceny a výkonu, a zároveň jejich kvalita je srovnatelná s ostatními a někdy je i kvalitou předčí.

Ten kdo tvrdí, že Huawei jsou šunky zřejmě nikdy neměl mobil od nich v rukách :)

Možná někdo objeví Vánoce, ale víte, že Samsung, Sony, HTC (atd..) vyrábí své telefony taky v Číně? :shock: :-D
Karel Benáček
Junior

Odeslat příspěvekod ahoj1234 14. 3. 2013 13:04

Huawei nechci, takže se vraťte k tématu prosím
ahoj1234
Junior

Odeslat příspěvekod Rudyno 14. 3. 2013 13:21

lubosek porad dokola to same.. zijes vo svojom svete(komanc).. skus nieco vziat do ruky bez predsudkov..
Rudyno
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků