Náhrada za Xperia Mini

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Janelita 4. 3. 2013 07:28

Ahoj,

utopila jsem mobil a předpokládám, že se mi ho nepodaří zprovoznit. Z pracovních důvodů potřebuju co nejrychleji nový, ale tuto oblast příliš nesleduji, takže nevím, jaké jsou možnosti. Můžete mi prosím poradit podobný typ, jako je Xperia Mini? Rozhodně chci hardwarovou klávesnici a preferuji Android. Xperia Mini je vysouvací, což mi vyhovovalo, protože displej je poměrně veliký. Takové mobily ale momentálně na trhu nevidím. Nevysouvací klávesnicové modely mě poněkud odrazují tím, že displej se mi zdá prťavý - uvidím na tom více než dva řádky e-mailu najednou?

Důležité funkce kromě telefonování a SMS: internet, e-maily, Skype
Nepodstatné funkce: hry, foťák

Můj operátor je Vodafone, pokud to hraje nějakou roli.
Naposledy upravil Janelita dne 4. 3. 2013 08:29, celkově upraveno 1
Janelita
Junior

Odeslat příspěvekod marvy 4. 3. 2013 08:29

kup Sony Xperia E dobrej telefon a na foták se u týhle kategorie vy..er :D
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod Janelita 4. 3. 2013 08:40

Podle fotek se zdá, že nesplňuje základní podmínku - hardwarová klávesnice.
Janelita
Junior

Odeslat příspěvekod myšpulín 4. 3. 2013 08:45

Pokud chceš HW klávesnici, tak potom si kup opět Xperii mini PRO. Ta žádného nástupce nemá. Nebo větší Xperii PRO. Obě se už doprodávají, bohužel nic podobného se nenabízí.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Janelita 4. 3. 2013 08:58

Děkuji, něco takového jsem potřebovala slyšet. Zkusím ještě Mobilní pohotovost a jinak budu shánět novou Xperii.
Janelita
Junior

Odeslat příspěvekod marvy 4. 3. 2013 09:23

Janelita píše:Podle fotek se zdá, že nesplňuje základní podmínku - hardwarová klávesnice.

Njn.tak teda Xperii mini Pro, ale stejně bych do ní nešel :-) Mam Mini a je to pro mě moc malý a práce na tom je docela utrpení. 8-) Vem tu Xperii Pro.

-- 4. 3. 2013 09:25 --

myšpulín píše:Pokud chceš HW klávesnici, tak potom si kup opět Xperii mini PRO. Ta žádného nástupce nemá. Nebo větší Xperii PRO. Obě se už doprodávají, bohužel nic podobného se nenabízí.

Pokud jsem se díval správně na Xperii Pro,tak už sežene pouze šedivku. :oops: a navíc tenhle telefon má jen 320MB interní paměť
marvy
Junior

Odeslat příspěvekod Janelita 4. 3. 2013 10:46

Xperii mini Pro jsem měla rok a půl a byla jsem spokojená. Pokud nebude zbytí, vezmu si Xperii Pro, ale jinak bych zůstala u mini. Nad šedivou barvu bych se povznesla a pochybuju, že by mě omezovala velikost paměti. :)
Janelita
Junior

Odeslat příspěvekod Zdenecek5 4. 3. 2013 17:45

Šedivka opravdu není myšleno jako šedivá barva.

http://info.heureka.cz/sedy-dovoz/

Respektive oficiálně se již neprodává.

A s HW klávesnicí (vysouvací) už není nic kromě té Mini Pro a Pro k sehnání. Ber Pro, je opravdu o kus dál...
Z3C
Zdenecek5
Junior

Odeslat příspěvekod Brůča1 5. 3. 2013 15:04

Tady koupíš nešedivku : http://www.epro.cz/o2---sony-ericsson-x ... k17i-black
A ještě ušetříš.
Brůča1
Junior