Jaký levný (do 2000) a dobrý telefon s wifi a androidem

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pepa_oldrovsky 21. 1. 2013 13:39

Ahojte,

měl jsem zatím vždycky nokiu - ne smartphone, ale chci teď nový telefon s androidem a wifi na maily a fb chat, ale nic drahého, protože je často ztrácím :) Hledal jsem trošku a zatím jsem našel tohoto číňana: Má dvě baterky, navíc TV :shock: a za tu cenu mi to přišlo jako bomba :).. nebo víte o něčem lepším podobném, nebo je v tom nějaký háček - ptám se radši tady než to koupím, protože sem chodí asi lidi co se v telefonech vyznají..

http://darkyzciny.cz/62-5-android-403-1ghz-smartphone-dual-sim-wi-fi-g-seznor-tv-dual-kamera-bluetooth.html

Obrázek

Díky moc.
pepa_oldrovsky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Naecken 21. 1. 2013 14:00

Raději kup ZTE Blade.
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pepa_oldrovsky 21. 1. 2013 14:16

Diky za tip - ten blade sem se dival, ale ma stary android za ty penize maly displej.. a za těch 2100 nebo za kolik se prodava mam mnohem namakanějšího činana s velkym displejem.

Máš nějaky konkretni duvod proč bych měl jit do toho Blade a ne do činanu? Beru to tak že za cenu toho blade mam lepšiho činana, třeba toho co jsem uvedl a ještě ušetřím přes 600 na pivo :)
pepa_oldrovsky
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod roy1 21. 1. 2013 14:23

Tenhle klumpr bude kvůli malé RAM i ROM prakticky nepoužitelný. Ta telka je analog, tudíž na ni nic nechytneš, byly by to zbytečně vyhozené peníze. Blade je určitě lepší volba. Má stejný displej s vyšším rozlišením a nový droid do něj dostaneš bez problémů.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Lumcak02 21. 1. 2013 14:27

Tak nemáš moc jistou záruku, playstore tam budeš muset doinstalovávat a telefon se nemusí shodovat s tím, co je v popise. Prostě u bladu máš jistotu, že dostaneš, co je napsáno i se zárukou. Radši si kup něco drazšího, určitě to při používání telefonu oceníš. Navíc si do telefonu můžeš nahrát aplikaci, která ti pak přes buď triangulaci BTS, nebo přes GPS telefon najde. Pokud ho ztratíš, zajdeš na net doma, zadáš svoje přihlašovací údaje na stránkách výrobce aplikace a telefon se ti ukáže na mapě, kde zhruba leží.
Nokia 5110> Nokia 3310> Motorola V50> Nokia 6510> SE T630i> Nokia 3510i> Moto V3 Razr> SE W800i> Nokia N95> Iphone 3g> iPhone 3Gs 16 GB JB RedSn0w> Nokia Lumia 800> Samsung Galaxy S III> Nokia Lumia 925
Lumcak02
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rudyno 21. 1. 2013 14:52

ako pise roy1,
ak je to ozajstna velksot pamate 201MB tak to zostava len par mega po spusteny systemu ti ostane 50mb .. takze to ani nenacitas navigaciu nie to este nejaku dlhsiu trasu.
u tej rom by som predpokladal ze to je po instalacii sstemu a aj tak je to zalostne malo i ked by si naisntaloval darkdemon tak sa ti tam skoro nic nevleze.
ten telefon je akurat tak vhony na je widget pocasia, zavolat si a napisat sms.
ten telefon by si si po tyzdny uz len prial stratit :D
Rudyno
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 21. 1. 2013 15:22

Taky bych vzal Blade, 512MB je podle mě na Android takové minimum.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dj.kure 25. 1. 2013 18:10

Jednoznacne Blejda, nahrajete tam podle meho navodu na internetu CM7.1 (Android 2.3.7) a budete spokojen jak zelva. Je to overeny perfektni telefon, za ty penize.

http://djkure.blog.zive.cz/2012/01/zte- ... bread-237/
dj.kure
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků