SONY Xperia U VS. HTC Desire X

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod trekfox 27. 11. 2012 23:38

Zdravím, potreboval by som poradiť pri výbere telefonu, neviem sa rozhodnúť medzi SONY Xperia U a HTC Desire X...
Viem že v Xperii U neni slot na pamäťovku aj to že displej má viac dpi ako u HTC, vlastne som si pozisťoval skoro všetko...
1.Chcel by som vedieť ako je to s celkovým výkonom a výkonom pri hraní hier, resp. ktorý mobil je výkonnejší.
2.Displej, tým nemyslím jemnosť pixelov v tom prípade je xperia definitivný výťaz ale vernosť farieb+zobrazenie farieb a viditeľnosť na slnku.
3.Či je možné to hnusné HTC SENSE vymazať a dať tam originalnu android ICS ROMKU (s ponechaním beats audio)

Ďakujem za každú radu :)

-- 27. 11. 2012 22:40 --

...ešte by ma zaujímala hlasitosť a kvalita reprodukcie (cez reproduktor) pri týchto dvoch telefonoch ;)
a kvalite pri prehrávaní cez 3,5 jack (som veľký audiofil) :D
trekfox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Zdenecek5 28. 11. 2012 21:12

1. Grafický výkon má nejspíš vyšší Xperia U, i když Desire X podle všech recenzí a videí taky celkem jede. Je otázka co plánuješ hrát za hry. Ale na současnou generancí nej her by měli stačit oba.
2. Musíš brát v potaz, že Desire X má o 0,5 palců větší displej a tudíž bude už možná ve velkém přiblížení vidět rastr. Čitelnost na slunci má Desire X dobrou u U nevím.
3. Ano to takzvané ''hnusné'' sense se dá kompletně odstranit, ale je potřeba před flashem jiné Romky odemknout bootloader = ztráta záruky. Beats audio určitě v některých romkách zabudované bude.
Pokud by šlo jenom o základní vzhled tak stačí nainstalovat jiný launcher.

Ani jeden z telefonů by se nedal považovat za vhodný pro audiofila.
Já bych vzal Desire X, větší displej + novější model + větší RAM
Z3C
Zdenecek5
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 28. 11. 2012 23:56

Sense se zbavíš jednoduše, jiný launcher, jak bylo psáno. Mě Sense připadá hezké :)

Za mě taktéž Desire X.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod opasino 29. 11. 2012 13:16

Za me take Desire X. Cerstva zkusenost, display dobry a to i rastr, vse bohate staci, idealni uhlopricka, plynulost, sense mi take nevadi a na hry by melo bohate stacit s tou ram a procesorem, ale nezkousel jsem je.
opasino
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod trekfox 29. 11. 2012 15:19

okej no tak vezmem ten desire x len ma hnevá že nenatáča v HD a už duplom keď som počul že ho v t-mobile majú len v čiernom, čierny sa mi absolútne nepáči narozdiel od bieleho (bielo-modrý) ktorý je podľa mňa až luxusne krásny :)
trekfox
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wheatley 2. 12. 2012 22:19

Z těchto dvou určitě HTC, vyšší výkon u Xperie vykompenzuje větším displejem, větší baterií a větší operační pamětí.
Peugeot 306 Break 1.4 55kW
wheatley
Junior