telefon s android-poraďte

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xdevon 31. 10. 2012 15:04

zdravím,hledám nějaký schopný telefon,mám nyní SE Xperia X10 mini pro... mám chuť ho někam hodně hluboko pohřbít,jak je pomalý,seká se,restartuje se když pracuje,a to i 5x po sobě.nemůžu volat když nutně potřebuji,protože pracuje na nečem jiném a nemá dostatečný výkon.proto chci něco výkonného,ale i něco do budoucna..plánuji si pořídit ještě tablet..proto sem se díval na ASUS PADFONE 2. s ohledem na peníze by to bylo dobré řešení.nebo ne?

případně koupit telefon a tablet zvlášť.takže teď vybrat ještě nějaký telefon..

mám tip na Sony Xperia T nebo V

telefon budu využívat na každodenní internet,icq.neškodil by,aby byl trochu odolnější..pracuji v prašném prostředí+odolný displej proti poškrábání by neuškodil.ocenil bych přítomnost hdmi,paměťové karty...cena 15000?
co poradíte?
děkuji :)
xdevon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sentry 31. 10. 2012 15:19

Mam trochu smisene pocity ;-)
Stavajici telefon SE Xperia X10 mini Pro v cene tehdy asi do 5000,- a nyni pozadavek na telefon s cenou kolem 15000, aby byl odolny, kdyz pracujes v prasnem prostredi :oboze

Pokud uvazujes o tabletu, ktery by jsi predpokladam vyuzival hlavne na internet, pak teda nechapu proc investice kolem 15000 do telefonu, pokud navic pracujes v takovem prostredia a je tedy realna vetsi moznost jeho poskozeni. nebylo by tedy lepsi investovat vetsi penize do kvalitniho tabletu a telefon koupit jen na bezne telefonovani a sms ale nejaky odolnejsi ?

http://www.novinky.cz/internet-a-pc/mob ... vodou.html
http://www.evolve.cz/cz/d-vodotesny-odo ... ition.html

Pripadne smartphone ...

http://www.f-mobil.cz/motorola-mb526-de ... -grey.html
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xdevon 31. 10. 2012 15:28

telefon musí mít využití k internetu,tablet bude více méně na cesty na film,internet na větším displeji,pro zábavu
právě proto,že tento je zastaralý,tak chci něco lepšího.zas nějaké extrémní podmínky nemyslím..ale u tohoto telefonu je zcela normální,že mám nachytaný železný prach na magnetu reproduktoru..a nevím,jak je to řešené teď u již nových telefonech..jak jsem zmínil, model V nebo T,by měl být jeden z nich "odolnější",nebo se mýlím?

ten padfone 2 by byl ideální řešení..ale s nynějším telefonem se to už nedá vydržet,a čekat na padfone na začátel ledna?
xdevon
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ondraschoffka 31. 10. 2012 16:16

jednoznačně bych doporučil něco s čistým androidem, jako ideální se mi jeví LG Nexus 4, kdy bys oproti plánovaným (a dle i mě i tak trochu zbytečně vyhozeným) 15kKč poměrně výrazně ušetřil.. ;)
ondraschoffka
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigT 31. 10. 2012 16:39

Nexus 4 s 8 (6) nebo 16 (14) GB bez možnosti rozšíření paměti?! To radši SGS 3 nebo něco podobného.
No a když Odolnost, tak co třeba Xperia Acro S nebo V
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Samsung A52s 5G
BigT
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků