low-cost dotyk

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod SET230 30. 10. 2012 13:13

Zdravím,
pomalu se blíží Vánoce, a proto jsem rozhodl pro výměnu telefonu. Se svým stávajícím Samsungem B2100 jsem spokojen, ale baterie se hlasí o důchod. Nástupce byl jasný, a to opět z řad odolných tedy Xcover 2. Jenže oproti B2100 málo inovací, tak jsem rozhodl a podlehnu a pořídím si hloupý telefon, tedy "chytrý dotykový". Na delší cesty pokuď je k dispozici Wi-Fi můžu být na netu, hrát hry atd, však to znáte. Jenom podmínky budou divné:
- Max. cena 3000,- ani o chlup víc
- Wi-Fi
- Plynulá hratelnost Angry Birds + Fruit Ninja
- Slot na kartu
-GPS může i nemusí
- Foťák, rádio, bluetooth, a MP3 přehrávač má snad každý, stejně jako umí volat a psát SMS.
To je asi všechno, takže žádné extra nároky. A zde jsou moji adepti:
ZTE Racer II - nízká cena, ale aby to utáhlo ty hry.
Samsung Wave Y - nízká cena, ale systém BADA 2.0, ikdyž i ta láká.
Huawei Sonic a Ideos X3 - moje nároky plní určitě na 100% (Ideos X3 je asi z těch všech nejlepší)

Ocením vlastní zkušenosti, typy, rady atd. Kupodivu mě zaujal nejvíc právě ZTE Racer II a Samsung Wave Y kvůli ceně. :-| Díky předem
SET230
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wheatley 30. 10. 2012 13:54

Já myslím, že přidat těch 200 korun na ZTE Blade II se tu opravdu vyplatí. Není to sice bůh ví co, ale požadavky splňuje vcelku obstojně.
Peugeot 306 Break 1.4 55kW
wheatley
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naecken 30. 10. 2012 14:09

To jsi dobrý optimista, když předpokládáš, že na Androidu s procesorem taktovaným na 600MHz (u tebou jmenovaných modelů) ti poběží plynule Angry Birds a Fruit Ninja. Skoro každý den vidím Angry Birds v běhu na Galaxy Ace a je to zoufalost sama. Na slabších strojích to musí být horor.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SET230 30. 10. 2012 15:16

Naecken: Videa jsou pouze informativní, a nelze z nich popravdě moc vycházet, ale na youtube člověk hraje na Ideos X3 Angry Birds i Fruit Ninja a jde to plynule, ale proto se radši ptám. Opravdu víc než 3000 do telefonu dát nemůžu. Chtělo by to názor někoho kdo má toho Racera II a zbytek a jak to fachá. Do vánoc času dost, ale chci to mít předem rozhodnuto.
SET230
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Naecken 30. 10. 2012 15:28

Ale u Angry Birds ukazoval pouze druhý level. V jiném videu taky běžely úvodní levely plynule, ale jak najel na vyšší (cca. 15 level), tak už hra přestala být plynulá a začala se trhat :roll: S pár levely si učitě nevystačíš.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tergan 30. 10. 2012 16:30

Tak třeba šedivku SE Xperia Mini, popřípadě si připlatit 500 Kč v CZC nebo TS Bohemia za oficiální distribuci :)

Edit: Opravena chyba
-- Všichni jsou mrtví, Dejve --
Tergan
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 30. 10. 2012 19:39

ZTE blade II nebo SE xperia mini nebo Sony xperia tipo.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod SET230 30. 10. 2012 19:56

Díky docela mně se líbí ta Sony Xperia Tipo. Oproti Ideosu X3 je o něco menší, lehčí, lepší procesor, větší paměť a Android 4.0. Díky za tip. Jinak zkušenosti k výše vybranným telefonům uvitám. Díky
SET230
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wheatley 30. 10. 2012 21:29

U Blade II je dobrá velikost displeje, mimo to ho však Tipo ve většině věcí porazí. Upřímně si myslím, že ten příplatek k Blade II není nijak markantní a určitě se vyplatí.
Peugeot 306 Break 1.4 55kW
wheatley
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků