Samsung galaxy Y nebo Samsung Wave Y?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Rybak 1. 8. 2012 06:02

Mohl by jste mi nekdo poradit, jaky telefon vzit? Mam moznost mit nove za stejnou cenu modely Samsung galaxy Y a Samsung Wave Y. Co jsem zatim vypozoroval, tak jeden ma lepsi display, ale ma OS BADA 2.0. Druhy horsi display a android. Ktery by jste vybrali? Ma nekdo zkusenosti s jednim z nich?
Naposledy upravil Rybak dne 1. 8. 2012 07:36, celkově upraveno 1
Rybak
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 1. 8. 2012 07:29

Nevzal bych ani jeden. Galaxy Y je předražený, na to, co umí. ZTE blade za podobnou cenu je lepší.... Nebo Vodafone 860....
A Wave Y má Badu, která nemá perspektivu..... Zkončila...
Ale pokid bych se musel rozhodnout mezi těmi dvěma, tak bych bral Wave Y - lepší displej, lepší baterie....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Rybak 1. 8. 2012 07:40

Beru je k jednomu tarifu, takze cena nerozhoduje. Lepsi ani jiny telefony v nabidce nejsou. Cena je smesna. Zajimaji me jen tyhle dva, ktery vzit...
Rybak
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 1. 8. 2012 08:02

To by mě tedy ještě zajímalo, jak dlouhý úvazek je a jak výhodný je ten tarif, když k tomu nabízí jen smartphone s nejhoršími parametry....
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod hardsoul 1. 8. 2012 08:35

Rozhodně si neber Wave Y, Bada už je bohužel mrtvá... Měl jsem ji s Wave 1 a musel jsem to dát pryč.
hardsoul
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Rybak 1. 8. 2012 09:11

Reku píše:To by mě tedy ještě zajímalo, jak dlouhý úvazek je a jak výhodný je ten tarif, když k tomu nabízí jen smartphone s nejhoršími parametry....

to neni podstatne. neni to bezny tarif. zajima me jen ktery z techto dvou v pripade identicke ceny vybrat.

-- 1. 8. 2012 10:30 --

Jeste dodam, ze budu brat vybrany telefon pro dva lidi. Oba budouci uzivatele jsou velmi konzervativni, takze se nauci jak co funguje a budou to pouzivat. zadna budouci customizace, updaty os atp. nehrozi.
Rybak
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 1. 8. 2012 11:02

Wave Y má lepší rozlišení displeje a lepší výdrž.
Na Galaxy Y je více aplikací.
Tak si vyber.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 1. 8. 2012 11:17

Reku píše:..... Zkončila...

Svatá pravda, skončila ;-)

Toto je dost nešťastný výběr. Nicméně bych asi sáhl po Wave Y. Sice má Badu, ale u Galaxy Y bych se nesnesl dívat na QVGA displej.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Nery 1. 8. 2012 15:49

Pokud bych si tedy měl vybrat mezi těmito dvěma a jak píšeš, budoucí uživatel je spíše konzervativní, určitě bych vzal wawe. Lepší výdrž,displej...
Nery
Mírně pokročilý