HTC ONE V x Xperia Arc S

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Dodilius 20. 7. 2012 09:05

Zdravím, chystám se pořídit nový mobil, do teď jsem jel na Nokii 5530 xpressmusic a v nových telefonech se moc nevyznám, přestože technický analfabet rozhodně nejsem... Líbí se mi dva zmiňované telefony, ale nechám si poradit.... 6-8,5 K, Dotykový, GPS a hlavně nic většího než 4,2... Mám prostě pocit, že už se dělaj moc velký :P 3,7 mi přijde akorát.
Dodilius
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martin.fencl5 20. 7. 2012 09:16

Pokud stačí 3,7 displej, můžeš si koupit Xperii Neo V nebo Xperii Sola. Případně od Nokie se může líbit typ 701.
Sony Ericssony Xperia Neo V a HTC Desire 310
martin.fencl5
Junior

Odeslat příspěvekod Gabbe 20. 7. 2012 09:21

ak ti pride 3,7 palca akurát tak ber HTC ONE V, ARC S ma sice 4,2 palcový dipslej ale v skutočnosti pôsobí veľmi kompaktne na to aký displej ponúka, známy ma ONE V, takže môžem trochu porovnať. ONE V pôsobí na mňa tak trošku lacne ale zas konštrukcia je pevnejšia ako pri ARCu, keďže má "nevymeniteľnú" bateriu, mne osobne tam chýba mechan.spúšť foťáku a HDMi. Myslím že v oveľa ohľadoch je na tom lepšie ARC S (nechcem to tvrdiť len preto, že ho sám vlastním) ale zober si to aj z toho hľadiska že ARC S je minuloročná vlajková ľoď od SE a ONE V taký stred od HTC, to že je ARC S nie je už "nový" model, ti môže byť jedno, pretože stále dokáže pracovať svižne s väčšinou aplikácii a hier
Gabbe
Junior

Odeslat příspěvekod Chris8 20. 7. 2012 13:43

ber one v
Mobil: Cihla, blikající cihla 3220, SE K600I, SE W880I, iPhone 3G, SGS, SGN, iPhone 5, SGS2, Note2, iPhone 6+, next?
Laptop: Acer 8930G, Asus Transformer Book TX300Ca, Lenovo IdeaPad U430 Touch, Macbook Air 13" 2014, Macbook Air 13" 2015
Chris8
Junior