Sony Xperia U vs. HTC One V

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Ljuk_CZ 2. 7. 2012 23:46

Zdravím všechny.
Známej shání telefon s Androidem. Zkoušel moji Lumii 610, ale nějak si s ní nerozuměl, tak chce Android, který už měl a na kterém se naučil základy - měl Vodafone 858 Smart. Ptám se proto který z těchto 2 telefonů by jste doporučili - Xperia U nebo One V? Tyto 2 telefony nakonec skončili ve výběru, protože je má Vodafone v nabídce a telefon bude brán jako dotovaný. Můj lehký favorit je One V vzhledem k celkovému zpracování, trošku většímu displeji a hlavně tedy možnosti SD karet. Na druhou stranu Xperia U je trochu levnější a má výkonnější HW, což se podle mě u Androidu vždy hodí, tak nevím co doporučit. Ice Cream Sandwich už je i pro Xperii ohlášen, takže Gingerbread zatím neberu jako nevýhodu. Design je objektivní. Dle mě je Xperia pěkná a minimalistická, ale One V nevypadá v černé barvě taky vůbec špatně. Díky za rady a případně i osobní zkušenost :-)
PC: AMD FX-6100 @ 4.0 GHz - CoolerMaster Hyper 212+ EVO, Patriot 8 GB DDRIII 1866 MHz, Seagate 500 GB, Gigabyte GA-990FXA UD5, Gigabyte GTX 570 OC Windforce 3X, Corsair GS600
Phones: Nokia N85, Nokia E75 (oldies)
Ljuk_CZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gabbe 3. 7. 2012 07:22

ja by som asi zobral HTC ONE V, lebo ta pamäť pri X perii U je žalostná len 4 GB na dáta, aj trochu väčší displej je výhoda, ale zas na druhej strane podľa mňa má lepšie prepracované prostredie telefonu Sony ako HTC, pride mi také viac logické a ľahšie pre začiatočníkov s Androidom, ale to je možno taký subjektívny pohľad.
Gabbe
Junior

Odeslat příspěvekod Malencontre 3. 7. 2012 07:26

Taky bych bral One V.
Malencontre

Odeslat příspěvekod Reku 3. 7. 2012 07:48

Pokud nevadí malá paměť, tak Xperii U.
One V je relativně drahý poměrem cena a výkon.
Je dobré si tady přečíst o jednotlivých telefonech, u One V se objevují problémy asi více.
Reku
VIP uživatel