Smartphone do 10 tisíc

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod orromis 22. 6. 2012 13:01

Zdravím,

zhruba v půlce července bych si rád pořídil konečně svůj první smartphone a jelikož se v tomto mobilním odvětví moc nepohybuji, tak potřebuji trochu poradit.

Mobil budu využívat převážně na internet (soc. sítě, prohlížení webu, občas nějaké to video, mail...) a hry. Jelikož to bude můj první smartphone tak nemám ještě pořádně představu. Není pro mě zas tak důležitá kvalita fotografií a reprodukce hudby (pochybuji že nějaký mobil trumfne Cowon D2+ a flac).

Jelikož od uvedení na trh do dnes funguji na K800i bez jediné reklamace, tak bych se rád vrátil k Sony. Líbí se mi Xperia ARC S, ale pak jsem si ještě více oblíbil Xperii P.

Rád bych zjistil nějaké další názory a viděl návrhy mobilů od jiných značek. Jediné čemu bych se chtěl vyhnout je asi platforma Windows a Symbiam. Je pro mě docela důležitý design telefonu a konstrukce (raději bych se vyhnul plasťákům).

Také bych se rád zeptal jaký tarif od jakého operátora by byl ideální pro studenta zaměřený pouze na internet (zatím bych to viděl na Vodafone s 600 MB FUP za 284 korun). Na volání budu mít ještě jeden mobil s Mých 5 (celá rodina je u t-mobilu).

Předem děkuji za pomoc a názory
orromis
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod wheatley 22. 6. 2012 13:38

Xperia P je fajn, limitující je asi jen slabá výdrž na baterii. Tarif zkus nějak ukecávat, já se dostal na 600MB za 120 u TM, jestli se ti nechce tak asi ten, o kterém píšeš.
wheatley
Junior

Odeslat příspěvekod audis 23. 6. 2012 14:48

Kdyz internet tak jiste i psani, doporucuju co nejvetsi display. A kdyz za deset tycek, koukal bych na 4.3" vetsi. A 2jadra. Za sebe doporucuju slot na pametovky subjektivne.

Takze zbyva:
Motorola razr
Samsung galaxy s2

Pokud slot nevyzadujete, vyber bude jeste o par pristoju vetsi.
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Junior