WP nebo android

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod dr._lukas 1. 5. 2012 15:21

Zdarec, chci si pořídit nový mobil a přemýšlím do kterého systému jít.. Android už jsem měl na 2 telefonech a pořád je to to samé.. takže o systému vím vše.. WP jsem v životě nedržel v ruce a svůj budoucí telefon budu jako každý jiný používat na práci..tzn. kalendář, synchronizace, bylo by fajn si případně vytvořit nějaký word soubor..dále od telefonu požaduji kvalitní aplikace, aby dobře fotil (opravdu mě všude nebaví tahat foťák), přehrál hudbu a kdyžtak v nudě zkoukl ve vlaku film.. Svůj budoucí telefon chci také vyměnit za netbook a tak by případně měl obstát i po tomto směru.. Hry předpokládám, že jsou stejné na obou systémech.. Klidně počkám i na srovnání ICS a WP 8.. díky za tipy
dr._lukas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BreC 1. 5. 2012 17:12

Používám WP7 zhruba dva týdny a zatím si ho nemůžu vynachválit. Na zkoušku jsem koupil Omnii7. Fotí hezky, ale já se v tomto směru nevyžívám. Vytvořit Word soubor jde bez problémů. Aplikací je určitě víc na Android, ale spousta je nepoužitelných. WP7 je velice rychlý a stabilní systém. Já zatím určitě měnit nebudu, leda za něco s QWERTZ a WP7.
Lidi jsou jak ryby, někdy plavou proti proudu.
BreC
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malencontre 1. 5. 2012 17:37

Život je změna, kup WP7 nebo iPhone :D
Malencontre

Odeslat příspěvekod jettero 1. 5. 2012 18:34

Doporučil bych ti SG Note. Vše splňuje a ještě ktomu u těch filmů budeš i něco mít :)
iPad Air 128gb/iPhone 5s 64gb/Lumia 1020 64gb/ Asus Transformer tf300t
jettero
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BigT 1. 5. 2012 18:44

WP je jasná volba, Android jsem měl a po přechodu na WP bych se už nevrátil, je to 100 a 1...
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Samsung A52s 5G
BigT
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naecken 1. 5. 2012 18:56

rattus: Aplikace pro WP7 budou kompatibilní s WP8, ale aplikace pro WP8 nebudou kompatibilní s WP7. Ty tvoje mrtvé systémy si strč někam...

Za mě ber WP7, ten je pro tvoje požadavky vhodnější.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uiqjirka 1. 5. 2012 19:00

WP7 je vlastně už teď mrtvý systém, stejně jako Symbian.


Mrtvy jsi akorat ty,pises zatim nesmysly..

No a hlavně mobil s WP7 nepůjde nikdy upgradovat na WP8.


O tom jeste zdaleka neni vubec jasno,varis zatim z vody a z dohadu.

Jinak za me osobne,urcite ber WP7.5
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mimonaut 1. 5. 2012 19:02

Tvrdit že WP7 nedostanou update je blblost, nikdo to nepotvrdil, to že to tvrdí jedne novinář je fuk, nwěkolik dalších tvrdí opak.. Dokud se nevyjádří výrobci nebo přímo Microsoft, jsou to jen kecy (jejichž důvodem může být cokoliv). Možná ještě ani MS či třeba nokia sama neví. Prosakují zprávy, že WP8 na lumiích testují.
Hlasuju pro WP, od doby co ho mám naprostá spokojenost, stejně tak přítelkyně.
mimonaut

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 1. 5. 2012 19:03

Taky takovou změnu do budoucna plánuju. WP7 se mi dost líbí.
Zkus WP7.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod atumik82 1. 5. 2012 19:11

Přešel jsem z androida na LG Quantum (Optimus 7Q). Zatím naprostá spokojenost. Systém má pár nedostatků, ale je úžasně rychlý a přehledný. Určitě stojí za vyzkoušení.
atumik82
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 1. 5. 2012 19:12

ratuss chce svoje sny nacpat úplně všude :-D
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod marek7878 1. 5. 2012 19:16

no vzhledem k tem zpravam o w8 a kompatibilite, bych si ted nic s windows phone nekupoval, ale pockal na prvni w8. microsoft ofiko vyvratil, ze by meli upgradovat vsechna soucasna windows phone zarizeni a zaroven se objevili nepotvrzene insider informace, ze windows pnone zarizeni s wp7.x nebudou upgradovana. tudiz ted rozhodne nic. windows phone 8 je zatim jen waporware a nic se o nem nevi. imho prvni rozumny telefon prijde az zacatkem pristiho roku ( Q1/Q2 )
jinak na windows phone chybi spousta podstatnych veci - spolecny adresar pro data, aplikace jako foldersync, tasker, vpn, skype(ktery by umel bezet i na pozadi ), ... ee. Mozna s w8 to bude zajimavejsi wp7.x je jen hracka, nebo pro nadsence
marek7878
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 1. 5. 2012 19:33

ratuss -Nepiš o update z W 7.5 na 8 nesmysly. Tvrdíš to s jistotou, že nebude. Tak buď dej odkaz, kde je to jasně a nezpochybnitelně napsáno. A nebo nelži, a napiš, že ty v update nevěříš. Pak už je to jiné. Je to jako s tvými lživými tvrzení v diskuzi o Evu. Bez důkazů píšeš místo o své víře o "faktech". A v tom je celý problém, proč nemáš pravdu !!!
Dokaž tedy nezpochybnitelně tvá tvrzení, když je to tak, jak tvrdíš.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod fred 1. 5. 2012 19:36

MS zatím nepotvrdil/nevyvratil ohledne updatu WP7 zarizeni vůbec nic. Jedine co je oficialne potvrzeno je ze WP7 aplikace pobezi ve WP8...
Xiaomi Mi9
fred
Junior

Odeslat příspěvekod Malencontre 1. 5. 2012 19:40

U WP8 akorát bude možnost mít vícejádro, větší rozlišení displeje, atd.
Ukončeme tuto hádku. Zakladatel tohoto témata už si vlastně odpověděl - zkusit něco nového. Za mě je to HTC Titan, nebo Lumia 900 ( až tu bude)
Malencontre

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků