Pracovní dotyk.tel. (max4",QWERTZ,off.GPS,office,email,sms)

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Sentry 11. 6. 2012 12:35

To je holt riziko kupovani telefonu pres internet, pokud ho kupujes v obchode, tak samozrejme je predpoklad, ze ti ho vybali, zapoji a muzes si ho vyzkouset ... a "finta" s utopenim telefonu to je asi ted oblibena vymluva prodejcu.
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 11. 6. 2012 12:58

Telefon byl kupován na firmu, tedy přes firemního obchoďáka. On telefony nemá, takže mi jej nechal poslat poštou. Už dostal termín na vyřešení, jinak už nám neprodá ani růžovou barvu do tiskárny.
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 11. 6. 2012 13:13

Tak to je teda síla! Tohle jednani bych cekal od nejakyho pochybnyho prodejce sedivek a ne od velkeho nadnarodniho operatora s mnoha milionovym obratem...
Nahodou jsi nekoukal na ten lakmusovy papirek co byva nalepeny nekde pod baterkou? Ten by mel byt bily, pokud byl namoceny tak zcervena. Predpokladam, ze cerveny nebyl, tak jakepak utopeni?!
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 11. 6. 2012 14:02

E7 je nerozebiratelná. Takže nikdy žádnej papírek nebyl. Ani jsem neměl důvod zkoumat. Zkrátka jsem předpokládal, že jsem měl smůlu a přišel mi vadný kus nebo kus, který ležel dlouho na skladě a umřela baterka. Čekal jsem výměnu kus za kus na prodejně. A oni se se mnou snaží takhle vyjebat (omlouvám se za vulgarismus).
T-mobile opravdu nemám rád, byl jsem rád, že jsem se jich před časem zbavil. Proto jsem nebyl nadšený, že firma přešla zrovna k nim... A už je to tady.
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sentry 11. 6. 2012 14:06

No nejak jsem nepochopil vo co go ... psal jsi, ze to bylo kupovane na firmu nebo firmou ??? V tom je docela rozdil, a pokud firmou, pak se jen divim, proc by jsi ty jako zamestnanec mel resit reklamaci, at si to vyreklamuje ten vas obchodak, kdyz si to nechava posilat postou a nevyzkousi to na prodejne.
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 11. 6. 2012 19:40

Pracuji ve firmě, která má "přiděleného" obchoďáka. Nevolám na infolinku, ale všechno řešíme přes něho. On se stará o celou naší VPN. Zrovna tak jsem přes něho objednával telefon. Ale sídlo firmy i on jsou v Ostravě, tak jsem šel reklamovat sám v Praze na prodejnu.
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 16. 6. 2012 17:21

Tak to je pecka, dej echo jak se situace dál bude vyvíjet.
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Rezza 17. 6. 2012 09:52

Takze firma odchazi od T-Mobile? :) Otazkou je fakt kam, my mame tezke problemy s Vodafonem... Osobne mam O2, taky problemy, ale vetsinou se daji resit.

Jinak k otazce - osobne bych radsi sel do skoro zapomenute E6, ktera je podle me asi nejlepsi telefon co ted Nokia prodava (nepocitam N9, to neni telefon). E7 je prilis obri a tezka, na velikost displeje mizerne rozliseni - coz je u E6 presne naopak - ma jine rozliseni (coz prinasi problemy s dostupnosti aplikaci na Nokia Store) a ten je jeste mensi. Takze krasne jemny, zpracovani telefonu pekne, je spis BB like, da se vicemene kompletne ovladat pres tlacitka! (v Belle par veci *****, ale co uz). Ze srovnani s Lumii 800 a N9 je taky celkem svizny, co se trebas tyce pousteni aplikaci - kde Lumia produkuje animace, N9 premysli, tam uz je E6 s obstaroznim HW davno hotova, jen to proste nevypada tak skvele (ale k cerne verzi pekne sedi) ;-).
BlackBerry Passport SE, Lenovo X1 Carbon 2nd gen s Fedora 23 Alpha, Sony PS3/4/Vita
Rezza
Junior

Odeslat příspěvekod kodl 6. 8. 2012 20:39

A máme tady rozřešení. Po více než dvou měsících! Reklamace byla zamítnuta. Já se oproti jejich očekávání nevzdal - telefon putoval k soudnímu znalci, který napsal, že jsem jej nemohl zničit, že byla zničená základová deska a to je možné pouze, když je deska venku z těla telefonu.
Teprve s posudkem v ruce mi T-mobile telefon vyměnil zdarma. Hajzli růžoví. Nejhorší však bylo jednání a přístup zaměstnanců v prodejně v Arkádách na Pankráci. Byli arogantní, nepříjemní, nazvali mě lhářem, co si telefon zničil sám... Bohužel jak všichni víme, ze závazku s T-mobile vás nevyváže ani smrt natož špatná zkušenost...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 7. 8. 2012 20:03

Tleskám tomu, že si se nevzdal, desítky jiných tady okolo sebe hází tvrdý slova jací jsou všechno šmejdi, hajzlové a podobně, ale hájit svoje práva nechtějí! Super! :tleskani :tleskani
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kodl 7. 8. 2012 20:17

Nevzdal jsem se. Vážně za ta léta vůči T-mobile vybudovanou silnou averzi kvůli jejich přístupu k zákazníkovi. Tátovi jsem jednou řekl, že jestli k nim přejde, tak už mu nikdy nezavolám :-)

Ale když se k tomu ještě vrátím. Pravděpodobnost, že jsem dostal telefon se zlomenou zákl. deskou z výroby je minimální. Podle mě telefon zničil nějaký neumětel v Arvato. Na netu se o tomhle spolku dá dočíst spoustu zajímavého... Viz např. http://michalsmrcka.cz/clanek/219-trpka ... -reklamaci

||A sorry za OT :-)
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dejvidek 7. 8. 2012 20:35

Já to nechci zakřiknout, protože v pondělí sem do Arvata posílal N9 a placenou opravu :-)
dejv
dejvidek
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kodl 7. 8. 2012 20:48

Tak si nečti ten článek co jsem přidával. Dost lidí dostalo z placené opravy telefon v horším stavu, než jej tam poslalo :-)
Každopádně právník už zpracovává žádost pro T-mobile o náhradu škody (soudní znalec, zbytečné cesty do Prahy, čas, právník,...). Já se nevzdám až do konce...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelych 8. 8. 2012 13:25

Dobra prace! Kdyz jsem cetl o soudnim znalci, tak me napadlo, na kolik jeho posudek prijde? Abych vedel u jak draheho telefonu se to jeste vyplati?
Drzim palce, aby se ti nahrada skody z tech smejdu ruzovejch povedla dostat zpatky.
Pak dej vedet, jak to cele dopadlo.
Zelych
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 9. 8. 2012 20:03

To je těžký, záleží na konkrétním znalci. Z mé kapsy to nešlo. Ale myslím, že jsme se bavili asi o 3 tis. Každopádně to vrátí. Buď dobrovolně, nebo u soudu.

Ale ještě k tématu. E7 zatím super. Symbian jsem vyřešil instalací SPB Mobile Shell. Měl jsem jej i na HTC Raphael, takže aktuálně ani nevím, že mám Symbian telefon. Neměl jsem zatím čas si s telefonem hrát (můj vnitřní geek trpí), ale rovnou jej používám. Vše zásadní je tam nainstalováno, takže aby člověk mohl telefon používat, nemusí jej nejprve týden nastavovat jak Androida.
Nejvíce jste mě tu děsili baterkou. Telefon je nonstop připojen na 3 emailové účty s permanentní kontrolou. Od pondělka jsem provolal 4,5 hod (odchozí a příchozí). Vydrží DVA dny! A to ještě zabíhám baterku....
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků