Android okolo 4000Kc

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod skywolf 19. 3. 2012 16:59

Zdravím,

rád bych si pořídil solidní dotykový smartphone s OS Android kolem 4000. Je to docela nízká hranice, každopádně pokud existuje ucházející celefon kolem této ceny, rád jej uvítám. Osobně zvažuji nákup Samsung Galaxy Mini, také jsem zvažoval Galaxy Ace, ale ten je nejspíš mimo mé cenové možnosti. Pokud se však levnější android sehnat nedá, prosím, dejte mi vědět.
Naposledy upravil Kniter dne 19. 3. 2012 20:12, celkově upraveno 1
Důvod: upraveny nazov temy
skywolf
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 3. 2012 17:15

Xperia Mini.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Reku 19. 3. 2012 17:30

Galaxi mini a Galaxy Ace jsou výkonově horší, než SE xperia mini a SE live with walkman. Pokud vyloženě netrváš například na designu Ace, tak Xperia mini a Live waljman jsou lepší volba. Dostanou i Android 4 ICE... Nic lepšího zatím za ty prachy není.
Pokud by jsi chtěl velký displej a nevadil by horší výkon, tak ZTE Blade je pod 3000 korun.
Jinak ceny androidů začínají už těsně nad 2000 korun.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod skywolf 19. 3. 2012 17:39

Děkuji, zrovna se dívám na Sony Ericsson Live Walkman, ale mám strach, že bude rozměrově poněkud malý. Mám celkem velkou ruku a nevím, jestli mi ovládání sedne. Dá se na ty menší rozměry zvyknout?
skywolf
Junior

Odeslat příspěvekod Brůča1 19. 3. 2012 17:46

Galaxy mini nedoporučuji, rozlišení displeje je tragédie a navíc software též nic moc, každou chvilku se sekne. SE Mini nebo Live with Walkman jsou v této ceně nejlepší. Displej se ovládá velmi dobře i na Mini, takže s Walkmanem nemusíš mít obavu.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod CrackonoS 19. 3. 2012 17:55

Jak pise Reku. Lepsi smartphone, jak Walkman/Mini za ty penize nekoupis. Vyber z tech dvou je na tobe, ktery se ti libi vice. U me osobne by to vyhrala Xperia Mini. Mam radeji hranatejsi design nez "vajickovy".
iPhone 4 + AKG Q460 Black
iPad Mini 3G/64GB Slate Black
CrackonoS
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 19. 3. 2012 17:57

Skywolf - běž to vyzkpušet do prodejny. Nebo i k O2 či Vodafone či Tmobile. Walkman prodávají.
Jinak Walkman bývá v bílé na t-mobile.cz za 3799 korun a v twist sadě dokonce za 3554 korun včetně pošty.
Naposledy upravil Reku dne 19. 3. 2012 17:58, celkově upraveno 1
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod skywolf 19. 3. 2012 17:57

OK, nejspíš se ještě podívám, jak vypadá telefon naživo v prodejně, ale ten Walkman mě docela zaujal :) tak děkuji moc.
skywolf
Junior

Odeslat příspěvekod qepos 19. 3. 2012 17:59

I když je to Mene známá firma doporučuji Huawei ideos x5 Da se koupit novy na aukru za 4tis.
qepos
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 19. 3. 2012 18:45

Na aukro.cz žádný nový Ideos X5 není. Teď jsem se díval. Jinak pozor, může to být šedivka za tu cenu a navíc přes aukro... to bych se tedy bál případné reklamace ...
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod skywolf 19. 3. 2012 18:49

Můžu se ještě zeptat, kde se dá koupit tento mobil, resp. mobily obecně, za dobrou cenu? Je lepší využít nákupu u operátora, nebo existuje dobrá a levná varianta e-shopu? Po minulých zkušenostech s mobily (zrušená firma a nemožnost reklamace) si na internetové nákupy elektrotechniky dávám pozor. Děkuji.
skywolf
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 19. 3. 2012 19:24

Obecně se odpovědět nedá. Někde je telefon pevnější tam a někdy jinde. Obecně se dá použít např heureka.cz ... I tady je vlákno šedivky o dovozu ...
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod qepo 20. 3. 2012 08:19

PS,neříkal jsem ze x5 je na aukru v tuto dobu,ale sehnat se da,jen jsem poradil,kdo chce sežene,a vadný kus můžete koupit všude.Tot vše.
qepo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Reku 20. 3. 2012 08:41

Tady nejde o vadný kus ale možnost reklamace a co s tím udělají.
Reku
VIP uživatel