Samsung Wave III nebo jiny??

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Zkumavka 16. 3. 2012 00:41

Přemýšlím o koupi mobilu a chtěl bych slusnej a za dobrou cenu. Co bych chtěl na tom, tak rád fotím, točím ale vím ze mobily nemají tak kvalitu jako kamery či foťáky. Poslouchat hudbu, koukat na filmy při cestováni,web,wi-fi,hraní her a blbnutí s aplikacemi apd. Přidám že nejsem až tak tolik aktivní s mobilama, že pořád do toho něco hrotím nebo stahuju mnoho věci apod. Ale sem tam se najde den co s tím hodně blbnu ale překousnu když to nejde nebo tak.

Nejvíc mě zaujal Samsung Wawe 3 nebo ten SE Xperia Neo.. Vím že je tu hodně článku o tohoto mobilu ale vždy nějak nejsem jistý. Je lepší se sám zeptat a říct co k tomu potřebuju a získat rady a doporučení. Dodám že si nemůžu dovolit hodně drahý mobil a tak bych dal maximalně 5 000 - 7 000Kč, jako každý bych chtěl dobrý mobil a za hodně dobrou cenu která je víc a víc nízká a cenu který má význam.

Ted hodně sleduju ten Wawe 3 a za tu cenu bych asi měl do toho jít že? nebo mi radši doporučujete něco jinýho?? Budu se těšit na vaše rady, doporučení, názory a pomoc.. Díky
Zkumavka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CrackonoS 16. 3. 2012 02:09

Na temer vse, co jsi napsal, bych ti ten Wave III doporucil. Hudebni vystup je super, displej je kvalitni, wifi a web splnuje. Jedna vada na krase tu je, aplikace a hry.

Her neni mnoho, ale od Gameloftu ci EA neco urcite najdes (samsungapps.com) a take si na nem muzes zahrat Angry Birds, Fruit Ninja a NFS.

Co jsem koukal, aplikace jsou na tom hure nez hry :-) Ale ty zakladni tam najdes urcite.
iPhone 4 + AKG Q460 Black
iPad Mini 3G/64GB Slate Black
CrackonoS
Junior

Odeslat příspěvekod Zkumavka 16. 3. 2012 08:11

No jsem četl že jsou na to málo věci, no android je u hodně mobilu takže tam je jasný že to bude víc. No já vždy jak dostal nějaký mobil tak jsem spíš víc blbnul s tématy nebo podobné věci no a pak už mě to nebavilo furt si s tím hrát, hlavně aby to mělo výdrž baterie a dobrý silný zvuk.

Ještě nevíš jak je to s foťákem a videem?? Kdo je na tom nejlíp??

Díky za www. se podívám co tam všecko mají za aplikace.

-- 16. 3. 2012 09:19 --

No tak jsem se koukal na to www. a musím říct že applikace a her není až tak málo.. Tak hlavně že se tam najdou základy a aby fungovali no.. Třeba se mi líbí že tam mají dopravy CR aj SR atd.. :)) Hm možná pujdu do Wave III jestli někdo nenapíše o lepší mobil.. :))
Zkumavka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martinV76 16. 3. 2012 10:46

Pro mě jediná, ale o to větší slabina Wavu je nedostatek kvalitních aplikací na Badu. Proto jsem se nakonec na Badu vykašlal a koupil HTC EVO s Adnroidem a rozhodně si nemůžu stěžovat.
martinV76
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod magellan 16. 3. 2012 12:18

Jako majitel prvniho Wave pisu cokoliv s Badou nebrat - pokud se k tomu tedy nechcete stavet jen jako k takovemu lepsimu "dumb" telefonu do ktereho lze nainstalovat neco navic. Vyber aplikaci je totiz (podle mne) velice bidny, vetsina toho co je k dispozici povazuji za nesmyslne aplikace a i samotny vyvoj Bady jakoby tapal. Ted probiha integrace Bady s projektem Tizen, ale kdovi co z toho vlastne vznikne a tak vubec... Mozna jednou to bude platforma k svetu, ale na to, ze Bada je na svete zza 2 roky je to podle mne mizerie.
magellan
Junior

Odeslat příspěvekod CrackonoS 16. 3. 2012 12:50

Tak slabinou jsou aplikace, ale uprimne, jake tam chybi? Office, Dropbox klient, kecalci tam jsou. Ale i tak, ja si rad zahraju nove hry nebo vyzkousim nove aplikace, to u Bady moc nehrozi. Musis se rozhodnout, jak moc dulezite pro tebe aplikace/hry jsou.

Ceskych recenzi je dost na oba telefony, zkus kouknout, jak foti a nataci.

http://www.mobilmania.cz/clanky/sony-er ... -a-1316189

http://samsungmania.mobilmania.cz/clank ... -a-1319140
iPhone 4 + AKG Q460 Black
iPad Mini 3G/64GB Slate Black
CrackonoS
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 16. 3. 2012 13:18

Tak Neo V je pod 6000 korun a fotí slušně. Ale zázraky nečekej.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Zkumavka 16. 3. 2012 19:28

No tak já zas nechci kupovat mobil co je s vykonem na tom hůř a koupe byl duvod kvuli aplikacim a her.. Ja vzdy na zacatku si chvilku hraju a pak ne ,(na to mám asi ntb) me staci ze si neco vyfotim a natocim. Vím že mobily nejsou tak kvalitní ale aspon něco.. :)) Bada vím že je špatna kvuli mene aplikaci a her, ale jako systém a výkon není tak nejhorší (kdoví třeba se zlepší apod.).. To je pravě ta věc, že hodně lidí koukají na to že chtějí pořád víc a víc aplikace a her.. Mě tyhle věci dojdou a přestane bavit. No SE Neo no nějak se mi moc nelíbí, a ten výkon není tak dobrý jak Wave 3 a HTC nikdy jsem je nechtěl protože mě strašně vadí ty zabudované baterky.. :///
Zkumavka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Spáč 16. 3. 2012 20:21

Já mám zase Wave 8500, a že by mě na něm něco zas tak moc chybělo se nedá říct. Telefon se mí líbí pro jak vzhledově, tak i svými funkcemi a použitených aplikací je taky na něj dost. Za ty prachy Wave 3 rozhodně stojí zato a HTC EVO 3D je podle mě strašně velký neohrabaný pádlo a asi z nějakýho důvodu šla jeho cena tak rapidně dolů, ne ?????
Spáč
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 16. 3. 2012 22:32

Zkumavka - tak si přečti, co jsi napsal v prvním příspěvku. U Neo jsi v rozporu. Tak si příště laskavě ujasni, co vlastně chceš ;-)
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Pan Kája 16. 3. 2012 23:30

Zkumavka: Podívej se na Omnii W. Pokud ti bude vyhovovat OS od MS, tak dostaneš svižný stroj s pěkným displejem a vše by měl splňovat, snad jen paměť je omezena na 8GB. Zkrátka je to zajímavá alternativa k zamyšlení.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zkumavka 17. 3. 2012 09:05

Reku - No, asi to bude moje chyba jestli mě někdo nějak nepochopil nebo jsem se špatně vyjádřil.. Jestli to bylo tím, že jsem se ptal kdo je na tom s foťákem nejlíp tak to bylo z toho že jsem chtěl vědět jak jsou na tom mobily a podle toho si zhodnotím jestli to chci nebo + a - , pak vyberu. Jinak si taky myslím že ten Wave 3 za ty prachy za to stojí. Díky všem za názory a odpovědi.
Zkumavka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 17. 3. 2012 09:30

Co to Evo 3D? Pod 7000, ale od foťáku nečekej úplné zázraky
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zkumavka 17. 3. 2012 18:11

No, nevím jestli budu moct tolik připlatit, a navíc mě u těch HTC trochu vadí pevně zabudovaná baterie no.. nebo nemá?? No nevím.. Jsem se díval na youtube a parametry ale nějak mě nezaujal.. Ale dík ještě si ten evo s wave prostuduju..
Zkumavka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 17. 3. 2012 18:20

Připlácet? Je pod 7 a ty píšeš max do sedmi. Evo má uživatelsky vyměnitelnou baterii
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků