Wifi, internet, MP3, focení a natáční - kolem 8000,- kč

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod R.T. 6. 3. 2012 18:00

Zdravím,
jak je již z názvu zřejmé, sháním telefon hlavně ke kvalitnímu focení (především focení textu), rychlá podpora internetu, kvalitní reproduktor a 3,5 mm jack, občas natáčím videa (čím kvalitnější, tím lepší) a také se často připojuji k internetu pomocí wifi... To vše bych prosil, aby můj nový telefon splňoval. Cena 8000 kč je pouze orientační. Jde mi o to, aby jste mi nenabízeli telefony za 25000... když bude o něco vyšší, tak to nějak zkousnu...
Doposud jsem měl Sony Ericsson W995 - maximální spokojenost, jen se mi rozbil a nejde opravit. Jediné, co mi trochu vadilo, bylo "zastaralé" prohlížení internetu. Moderní dotykové telefony to mají mnohem lepší. Nevím proč, ale upřednostňuji telefony s klasickou klávesnicí... Ale posílejte mi i telefony, které toto kritérium nesplňují. Třeba mě to jednou konečně zlomí...

Děkuji a přeji hezký den.
Roman
R.T.
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martin.fencl5 6. 3. 2012 18:35

On bohužel nyní není telefon s klasickou klávesnicí a klasickým foťákem. Leda někde sehnat W995. Elm i Hazel mají horší foťák a nemají 3,5 jack, ani žádná Nokia nevyhovuje. Jediným řešením bude koupit nějakou dotykovku (bohužel). Napadá mě Sony Ericsson Xperia Ray, nebo Xperia Arc S.
Sony Ericssony Xperia Neo V a HTC Desire 310
martin.fencl5
Junior

Odeslat příspěvekod Čambus 6. 3. 2012 23:52

V této cenové relaci a vzhledem k požadavkům se jeví jako dobré řešení SE Xperia Arc S, jak psal kolega výše, nebo za podobné peníze HTC Evo 3D (i když horší fotoaparát lehce, který ale na texty maximálně dostačuje!). Z těch možná kapku ještě levnějších pak možná SE Xperia Ray, ale už to má menší displej ;-).
Over worked -> Under paid :)
Čambus
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 7. 3. 2012 11:56

martin.fencl5 píše:On bohužel nyní není telefon s klasickou klávesnicí a klasickým foťákem.

Zajímalo by mě, co myslíš klasickým foťákem.

Evo by stačilo, text odfotit zvládne, ale jinak dělá ty fotky horší.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod .soul 7. 3. 2012 13:25

Kdyby tě nikdo nezlomil ke koupi dotykovky, tak třeba BB: http://outlet.t-mobile.cz/outlet/pages/ ... Listing.do

Na tom outletu je i N9 za 8990. Ta fotí a natáčí fakt dobře, na internet taky super, audio výstup kvalitní...
LG V30 Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita

The only thing that saves us from the bureaucracy is its inefficiency. -Eugene J McCarthy
.soul
Junior

Odeslat příspěvekod martin.fencl5 7. 3. 2012 20:21

seterwohipikule píše:
martin.fencl5 píše:On bohužel nyní není telefon s klasickou klávesnicí a klasickým foťákem.

Zajímalo by mě, co myslíš klasickým foťákem.

A jo, sám nevím... :nenapadne
Sony Ericssony Xperia Neo V a HTC Desire 310
martin.fencl5
Junior