Přechod od HTC Incredible S

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Libb 26. 12. 2011 17:03

Měl jsem nějakou dobu Incredible S, byly s ním nějaké problémy, které jsem přisuzoval modelu jako takovému, i když teď se přikláním k tomu, že šlo o vadný kus. No což, koupil jsem si Nokii E6 (když změna, tak pořádná :-)) Byla by fajn, ale není prostě dost hravá a browsení na webu je utrpením.
Takže nyní po měsíci s Nokií se asi budu zase koukat jinam. Zkusil bych i WP7, jenže asi bych nezkousnul vše přes Zune, takže zpět k Androidu.
Právě teď mám favorita (nemějte se) HTC Desire S. Velikost akorát, jsem na to zvyklý, paměti stačí.
Druhý kandidát by byl SE Xperia Pro, jenže co jsem četl, nemá diodu jako baterku a nemá vyhledávací hw tlačítko.
Takže teď bych s dovolením shrnul moje požadavky, třeba bude něco, co mně uniklo:
- displej asi 4", může být míň, nemělo by být víc než 4.3"
- výdrž aspoň do večera
- komunikace s Exchange
- dioda jako baterka
- připojení karty jako mass storage

Co by se hodilo:
- vícebarevná upozorňovací dioda
- hw klávesnice
Libb
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 26. 12. 2011 18:46

U Xperie Pro by neměla být dioda jako baterka problém, stačí doinstalovat aplikaci.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý