HTC Titan nebo iPhone 4S

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Malencontre 23. 12. 2011 18:04

Čau, rozhoduji se mezi těmito telefony, bohužel nevím jaký, beru i případnou alternativu. požadavky jsou:
- Docela velký displej (ale s rozummným rozlišením, nevadí menší, ale na práci je to na ho*no)
- Rychlost a stabilita systému
- Dlouhá životnost baterky
- Kvalitní fotoaparát
- Povedený design
- Podpora do budoucna
- Nemám kreditku, takže nevím jak si zaplatit App ze Store/Marketu

Android nechci. Ty top jsou z laciných plastů a po dvou letech to vypadá jako po deseti.
Malencontre

Odeslat příspěvekod motodriv3r 23. 12. 2011 19:43

no vidím, že jsi se ještě nerozhodl :)) já asi půjdu do samsung omnia W, hardwarově je na tom celkem dobře, menší paměť mě nevadí a ikdyž peníze za mobil řešit nemusím, tak přece jenom těch ušetřených 7k si můžu nechat na něco jiného.

-- 23. 12. 2011 20:45 --

jo ještě k té kreditce, díky novým bankám můžeš mít účet i s kartou zadarmo, otázka je jestli je ti už 18 ;-)
motodriv3r
Junior

Odeslat příspěvekod Malencontre 23. 12. 2011 19:51

No to mi bude zhruba za 3 roky :D

-- 23. 12. 2011 20:52 --

Jinak Omnia W je dobrá alternativa :)
Malencontre

Odeslat příspěvekod motodriv3r 23. 12. 2011 20:20

tak omnia W objednána :)
motodriv3r
Junior

Odeslat příspěvekod sharkee 23. 12. 2011 20:25

Malencontre píše:Čau, rozhoduji se mezi těmito telefony, bohužel nevím jaký, beru i případnou alternativu. požadavky jsou:
- Docela velký displej (ale s rozummným rozlišením, nevadí menší, ale na práci je to na ho*no)
- Rychlost a stabilita systému
- Dlouhá životnost baterky
- Kvalitní fotoaparát
- Povedený design
- Podpora do budoucna
- Nemám kreditku, takže nevím jak si zaplatit App ze Store/Marketu

Android nechci. Ty top jsou z laciných plastů a po dvou letech to vypadá jako po deseti.

S ohledem na tvůj podpis považuji tento dotaz za zcela zbytečný. Jinak iP4S nenabízí ani veliký display ani dlouhou životnost baterky (PS: jak pracuje 14ti letý kluk na mobilu?). JInak bez platební karty (kreditku dostaneš až budeš vydělávat) si nenakoupíš ani do Appstoru nebo iTunes. Jinak o poškození i skleněno-kovového iPhinu se dočteš na mnoha fórech. Nevím který konkrétní mobil vypadá po 2 letech jako po 10ti, ale ono je to spíše ozázka přístupu uživatele. Rozumím tomu, že se v tomto věku může rozhodovat zcela jinak, nežli někod mého věku, ale pokud jsi si potřeboval potvrdit, že iP4S je to nejlepší na světě, tak to se asi na zdejším fóru nedozvíš. ;-) Hlavně ať ti ten jažíškovský mobil slouží ať tu rodiče nemusí za měsíc kupovat nový. ;-)
sharkee
Junior

Odeslat příspěvekod preearuzickp 23. 12. 2011 21:00

Já jen podotknu že Windows phone bude umožňovat platbu mobilem. Takže aplikaci koupíš tzv. pomoci sms.
preearuzickp
Junior

Odeslat příspěvekod Malencontre 23. 12. 2011 21:28

preearuzickp : Výborně, tak je rozhodnuto!
sharkee : To jsem jediný, co si umí vytvořit doc či ppt dokument na telefonu, vyřizovat e-maily, sdílet fotky na cloud, kde na stejném účtě to všechno uvidím na pc? A máš pravdu o všem okolo, až na jedno; na své telefony si výhradně vydělávám sám, nesužuji rodiče jako mí sourozenci (ano, mám sourozence, proto se jen tak nedostanu k pc -> FB). A hodlám koupit po Vánocívh, kkdy bude mít Pošta normální dodání a ceny nebudou tak vymrštěné.
PS: k těm plastům, kamarád má SGS II, bez pouzdra = nehorázně odřená brada, kovový rámeček vypadá jako nekovový, ale sklo čisté.
motodriv3r: Vše WP7 k Vánocům :)
Malencontre

Odeslat příspěvekod preearuzickp 23. 12. 2011 21:49

A za tu platbu mobilem mužeme poděkovat Nokii:))
preearuzickp
Junior

Odeslat příspěvekod Malencontre 23. 12. 2011 22:01

A to bude v příštím updatu ? Nebo samostatně?
Malencontre

Odeslat příspěvekod fulminatrix 23. 12. 2011 22:35

tak v Tvojom veku by som povazoval za zaujimavu a navyse relativne lacnu moznost Samsung Wave 3. Pripadne aj Nokia N9 je hodne zaujimava. Ale zas ta nechcem pliest ak si uz rozhodnuty.
fulminatrix
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 23. 12. 2011 22:37

Já bych si těmi slevami po Vánocích tak jistý nebyl. Kurz Kč/€ je docela vysoko a je možné, že se to promítne. Ale také nemusí výrazně. Těžko říct.
obluda zelená
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Malencontre 24. 12. 2011 09:36

fulminatrix : Badu nechci, ale N9 je povedený kus (design), ale systém (skoro) nemá podporu. Možná počkám na představení Lumie 900 v Lednu ta by měla mít akorát 4.3" WP7 a stejné tělo.
Malencontre

Odeslat příspěvekod obluda zelená 24. 12. 2011 14:29

To že N9 nemá podporu je blbost. Ano, má bugy a zatím jeden update, který přinesl spúousty vylepšení to vše nespravil, ale updaty přijdou další a má slibovanou dlouhou podporu. Ono N9 supluje telefony s WP na trzích, pro které ještě nejsou jazykově lokalizované.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Malencontre 25. 12. 2011 13:40

Tak jako vždy, úplná změna :) Galaxy Note jsem měl na zkoušku, je super! Sice je veliký, ale to je daň za ten displej. Potěšil mě 2500 mAh aku a rozšiřitelnost pam.karet :)
Malencontre

Odeslat příspěvekod sharkee 25. 12. 2011 22:25

Malencontre píše:preearuzickp : Výborně, tak je rozhodnuto!
sharkee : To jsem jediný, co si umí vytvořit doc či ppt dokument na telefonu, vyřizovat e-maily, sdílet fotky na cloud, kde na stejném účtě to všechno uvidím na pc? A máš pravdu o všem okolo, až na jedno; na své telefony si výhradně vydělávám sám, nesužuji rodiče jako mí sourozenci (ano, mám sourozence, proto se jen tak nedostanu k pc -> FB). A hodlám koupit po Vánocívh, kkdy bude mít Pošta normální dodání a ceny nebudou tak vymrštěné.
PS: k těm plastům, kamarád má SGS II, bez pouzdra = nehorázně odřená brada, kovový rámeček vypadá jako nekovový, ale sklo čisté.
motodriv3r: Vše WP7 k Vánocům :)

Pokud máš problém s přístupem k PC, doporučuji peníze ne ten smartfoun rozdělit alespoň na notebook/netbook/tablet a nějaký normální mobil a nikoliv pecku na machorvnání. Dělat cokoliv z office práce na mobilu je totálné nepraktické. Chtěl bych vidět ty PPT z mobilu :-D
PS: od kdy může 14ti leté dítě legálně vydělávat?
sharkee
Junior

Další stránka