Android do 12 000Kc (HTC Sensation, Samsung Galaxy S2...?)

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod wojki 6. 12. 2011 12:36

Zdravím zdejší, lidi nejmilejší!

Potřeboval bych poradit s výběrem mobilu. Rozhodl jsem se pro výběr telefonu z té vyšší třídy. Po asi dvou měsících sledování různých telefonů jsem výběr zůžil na dva kusy. Takže se rozhoduji předevšim mezi HTC Sensation a Samsung Galaxy S2. Měl jsem možnost si několikrát "ohmatat" systemy iOS, WP7 a Android. Rozhodl jsem se, že tedy telefon musí mít Android.

Ted tedy k těm dvou zminovaným mobilům. To, že je SGS2 jednoznačně lepší než HTC Sens. je mi jasné. Hlavní je tedy cena. Ctěl bych se nějak vtěsnat do 12.000 ,- (můžu ještě přihodit mnohem více, ale řekl jsem si, že bych těch dvanáct tísíc nechtěl překročit) . SGS2 se dá sehnat za mnohem nižší cenu, ale většinou to není určeno pro český trh a to já nechci! Díval jsem se na heureku, ale já jaksi mám problem důvěřovat méně znamějším obchodům. Tak kdyžtak kdyby někdo věděl nějaký hodně dobrý šop s dobrou cenou, tak poraďte :) mimochodem našel jsem toto http://www.mobilfone.cz/mobilni-telefon ... ii-o2.html ...recenze jsou jenom kladné, ale neni jich moc. Nejsou látci DPH..v tomhle nevím, jaká by to pro mě byla nevýhoda? Nemáte někdo zkušenost? To že je to od T-mobilu mě vůbec nevadí.


K HTC... O něco málo horší než s2(což mě nějak moc nevadí), ale zase tu hraje obrvoskou roli cena! HTC jsem už měl možnost si vyzkouešet a mobil se mi velice zalíbil...hlavně zpracování Sens apod. Jenže neměl jsem ho tolikrát abych mohl dělat nějaké pořádné závěry. Zde bych uvítal odpověd od někoho kdo s tímto mobilem má zkušenosti.

HTC Sensation White (někdo řiká hnus, ale mě se celkem ta barva líbí) u czc za 10 361,- ...Radši bych uvítal tuhle cenu!!. Proto se chci zeptat jestli to stojí za to to HTC nebo se na něj vykašlat a radši si připlatit za galaxy s2? Předem děkuji za odpovědi a doufám, že můj příspěvek nezní až moc zmateně :) A ještě se kdyžtak omlouvám za gramatické chyby, ale tak snad to je alespoň srozumitelné :D
Naposledy upravil Kniter dne 6. 12. 2011 20:04, celkově upraveno 1
Důvod: upraveny nazov temy
wojki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eRiper 6. 12. 2011 12:51

Jestli dát 10000 nebo 12000 Kč mi přijde jako "prašť a uhoď". Kdybych měl kupovat telefon s Androidem, asi bych počkal na nějaké nové model, které přijdou už s Ice Cream Sandwich. Pokud se ti nechce čekat, ber SGSII. Ten by v budoucnu měl dostat ICS.
eRiper
Pokročilý

Odeslat příspěvekod wojki 6. 12. 2011 12:58

Chci si to koupit ted a jde, taky o to, že když ten mobil koupim levněji, tak mi zbyde více peněz ještě na jiné věci :) Kdybych dal těch 12 000, tak už bych v jiných věcech bych se musel trochu omezovat po finanční stránce. Takže každej litr dobrej :)
wojki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CrackonoS 6. 12. 2011 13:16

Kdybych mel volit telefon za 10 000 nebo 12 000 stim, ze je to strop, urcite vyberu 10 000. Ty 2 000 muzes dat do prislusenstvi.
iPhone 4 + AKG Q460 Black
iPad Mini 3G/64GB Slate Black
CrackonoS
Junior

Odeslat příspěvekod Sasakr 6. 12. 2011 15:11

wojki píše:Nejsou látci DPH..v tomhle nevím, jaká by to pro mě byla nevýhoda?
Pokud nevíš, jestli to je pro tebe nevýhoda, tak to pro tebe tutově nevýhoda nebude. Nebo budeš telefon kupovat na firmu?
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků