Android do 9000 Kč, dobrý foťák, video

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod paulis2 6. 12. 2011 00:02

Inrcedible S netrpí růžovou. Celkově fotí lépe než všechn HTC s Androidem na trhu.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ross.cz 6. 12. 2011 01:30

Ještě by tu byla možnost SE Neo. Co vy na to? Displej bych řekl akorát tak do ruky no celkem se mi líbí.
Ross.cz
Junior

Odeslat příspěvekod hmph 6. 12. 2011 16:49

SE neo je za ty penize super telefon. Skvele foti a potesi i hdmi konektor, ale mne se teda vzhledove nelibi, coz je ale vec nazoru.
Ted jsem narazil jeste na Samsung galaxy R. Odlehcenou verzi galaxy s2. Vim, ze displej je uz pres 4" a je mozny ho sehnat jen z dovozu, ale stoji za uvahu a cenove se vleze do 9000, navic ma oproti s2 kovovej kryt. Me teda zacal dost lakat. Mate nekdo nejaky zkusenosti? Jak je to s pripadnou aktualizaci?
hmph
Junior

Odeslat příspěvekod Ross.cz 6. 12. 2011 18:33

no to eRko vypadá dobře, ale měl bych strach že to není z české distribuce, ale to je každého věc. Já osobně bych do toho asi nešel.
Ross.cz
Junior

Odeslat příspěvekod wojki 6. 12. 2011 23:30

Samsung Galaxy R bych nekupoval. Pro český trh se nedá sehnat, protože tu nebyl ani uveden. Jinak osobně do těch 9000kč bych asi si pořídil Samsung galaxy W
wojki
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hmph 7. 12. 2011 17:51

Uveden sice nebyl, ale da se sehnat dovezenej z nemecka. Pokud clovek sezene duveryhodnej obchod, kde fungujou i pripadny reklamace, myslim, ze neni problem a za ty penize je to super telefon. Android ma komplet jazykovou sadu, takze nebude problem ani s cestinou. Dneska jsem si ho osahal v obchode a dost o nem uvazuju
hmph
Junior

Předchozí stránka