Android do 9000 Kč, dobrý foťák, video

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Ross.cz 4. 12. 2011 21:13

Už delší dobu si chci pořídit svuj první dotykáč a nějak se nemůžu rozhodnout který. Vždycky se najde nějaké pro a proti a tak se obracím na vás zkušenější. Moje požadavky by byly asi takové:Cena do 9000,- kč, os. android, dobrý foťák a kvalitní nahrávání videa a aby na něm šly hrát příležitostně nějaké ty hry. Také bych ho chtěl využívat jako navigaci. Momentálně se rozhoduji mezi těmito mobily: http://mobilni-telefony.heureka.cz/srov ... mclipboard. Prosím o radu který, popř můžete navrhovat i jiné varianty. Předem děkuji
Naposledy upravil myšpulín dne 4. 12. 2011 21:17, celkově upraveno 1
Důvod: upraven titulek
Ross.cz
Junior

Odeslat příspěvekod paulis2 5. 12. 2011 01:26

Rozhodoval bych se mezi Galaxy W a Incredible S. druhý jmenovaný sám používám a max. spokojenost. Odolné tělo i displej, slušné fotky i video, krásně rychlý, displej akorát.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Carismatico 5. 12. 2011 02:22

Já bych doporučil Sony Ericsson Xperii arc S. Osobně jsem měl stejné dilema a zvítězil právě arc a to jednak elegantním vzhledem, výbornou podporou již v lednu vyjde ICS a skvělou multimediální výbavou.
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod Ross.cz 5. 12. 2011 11:49

To paulis2 moc diky za info, ale u Galaxy W mě celkem zaráží kapacita baterie(jenom 1350mAh) pokud by šla koupit silnější pravděpodobně mám vybráno. Jinak zatím převladá to HTC i když jsem četl že má nějaké chyby na fotkách a někomu prý vrže kryt a při volání se ozývá ozvěna.
To Carismatico díky za doporučení, pěkný telefon, ale moje chyba, že jsem zapomněl uvést displey max. 4". A je ještě trošku dražší. Strop je těch 9000,-
Ross.cz
Junior

Odeslat příspěvekod CrackonoS 5. 12. 2011 12:41

Myslim ze ten Arc S je vic nez dobra volba. 5mm navic displeje ti ruce neutrhne pres tvuj limit 4". A cena napr na sunnysoftu je 9290 vc posty. Hlavne Arc je fotomobil roku a kvalita fotek bude lepsi jak u tech 4 jmenovanych.
CrackonoS
Junior

Odeslat příspěvekod chuckymichal 5. 12. 2011 13:54

Plne súhlasím za Arc S za tie peniaze určite najlepšie, sám som ho používal až ked som nekúpil Samsung Galaxy Note ale to už je iná liga...Za mňa Arc S ( v bielom prevedení je krásny) ;-)
chuckymichal
Junior

Odeslat příspěvekod paulis2 5. 12. 2011 14:01

U arcu vidím nevýhodu v "chatrném" těle. Jen plast a displej není nijak chráněn. V tom je Incredible S lepší. Jinak je ale arc S hodně dobrou volbou.
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 5. 12. 2011 14:43

Popř. ještě LG Optimus Black, taková levnější alternativa.

Jinak podle vzhledu určitě Arc S.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Ross.cz 5. 12. 2011 15:11

moc díky za vaše názory, už jsem ho našel i za cca. 8500,-. Jenom takový dotaz co znamená když je displej TFT? A displej je odolnější proti poškrábání? Stejně se mi nepozdává pořád ta velikost budu si ho muset jít omakat. LG nechci to mě hodně lidí vyvrací
Ross.cz
Junior

Odeslat příspěvekod hmph 5. 12. 2011 16:28

zeptam se tady, ptze v podstate resim totez. Jak je na tom ARC S s kvalitou zpracovanim po delsim pouzivani? Planuju si ho poridit, ale trochu se bojim odolnosti displeje bez goriila glass a celeho plastoveho tela. V tomhle ohledu ma htc navrch, ale jinak je arc za ty penize fakt nejlepsi....
hmph
Junior

Odeslat příspěvekod goo 5. 12. 2011 17:00

to Ross.cz: TFT displej je klasické dotykové LCDčko. Pravda je, že si u LG hodně lidí stěžuje, nejvíc na podporu, ale vlastní zkušenost nemám takže neporadím.

to hpmp: displeje bez Gorrila glass bych se fakt nebál, já sám mám asi rok Nexus S a vpoho... popř. se určitě dá sehnat pouzdro, který přesahuje víc přes okraj, i když je pravda, že nějaký masivní pouzdro by bylo na ARC S škoda.

Jinak osobně taky volím Arc S.
goo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod paulis2 5. 12. 2011 17:10

Gorilla glass je výhoda, nemusíš displej řešit. Pokud se ale chováš k teleofnu citlivě, nevadí ani absence tvrzeného skla. Po roce tam budeš mít v nejhroším přípoadě jen vlásečnicové škrábance.
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hmph 5. 12. 2011 18:59

Jeste prihodim HTC Rhyme. Protoze je to presne moje dilema. ARC S nebo Rhyme. Ross.cz psal, ze chce telefon idealne s displejem do 4". Rhyme ma sice horsi fotak a zvuk vystup, ale zase je mensi, ma gorillu, lepsi konstrukci a v testech i dost dobrou vydrz na baterku oproti ostatnim androidum. ARC uz je prece jen docela velky padlo...i kdyz za ty prachy :( Ja proste nevim...
hmph
Junior

Odeslat příspěvekod TheRendy 5. 12. 2011 20:22

Foťák bude asi lepší u ARC S, než Incredible S. Fotomobilem roku 2011 se nestal pro nic za nic. Nadruhou stranu tyhle ocenění bych bral s rezervou, páč SGS2 fotí dle mě lépe a to nemluvě o iP4S, kterej však v době vyhlášení toho ocenění ještě nebyl představen.

Ale myslím si, že v porovnání s Incredible S vyhrává ARC S, byť i to HTC asi fotí dobře.

Design HTC nebudu ani komentovat. Některé ty jejich placky se mi i líbí, ale to co spáchali se zádama u Incredible S, to mé oči nechápou.

Zpracování jasně mluví pro HTC, kov je kov. Ale není do ještě tak dávno, kdy se všechny mobily dělaly z plastu a nikomu to nevadilo.

Jinak ARC S vypadá v reálu celkem maličce. Ten displej je osazen z kraje ke kraji, takže využit byl všechen prostor. V ruce se drží pěkně. Osobně si myslím, že na větší displej se zvyká lépe, než na malý displej, ale to si musíte vyzkoušet sám.

Co se týče Gorilla Glass, tak si osobně myslím, že jeho přidanou hodnotou je stejně jen to, že nemusíte na displej lepit fólii. Jestli vám to spadne na displej, tak tam máte pavučinu tak jako tak. A na ty mikroškrábance je řešením fólie.
TheRendy
Junior

Odeslat příspěvekod Ross.cz 5. 12. 2011 21:44

to hmph: Rhyme sice pěknej, ale mimo cenovou relaci. Jinak záda u Incredible S se mi líbí, je to něco nového a už jsem ho měl i v ruce a sedí tam perfektně. Tak pánové nasadili jste mi brouka do hlavy s tím SAS, ale to je dobře to jsem potřeboval takhle poradit. A má někdo zkušenosti s fotkama z toho HTC?(mám na mysli ten růžovej pruh uprostře)
Ross.cz
Junior

Další stránka