Evolve predátor???

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jules1603 19. 11. 2011 20:37

Nazdárek,
byli by jste všichni, prosím, tak hodní a poradili mi. Chtěla bych svému příteli koupit na Vánoce mobil Evolve Predator... nejsem si však jistá, zda je to telefon dobrý (co se týče odolnosti).
Poslední "odolný" telefon totiž přítel zrušil během čtvrt roku.
Nejdůležitějším požadavkem je asi prachuodolnost, jelikož neustále někde něco brousí, svařuje atd. Prostě takový kutitelský mobil. Díky :love: :love: :love: :love:
Jules1603
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 19. 11. 2011 20:39

Může být. Nebo nějaký Sonim?
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Naecken 19. 11. 2011 20:47

Záleží kolik chcete investovat, třeba se nabízí Sonim XP2 Spirit, který má ještě lepší odolnost než Evolve Predator.
Jolla is a movement.

Superfórum pro Symbian (v1.4.5) :arrow: :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?p=9455180#p9455180
Naecken
S40 Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jules1603 19. 11. 2011 21:20

Noo, přemýšlela jsem taky nad SONIM XP1300. Ale chtěla jsem se tady hlavně zeptat na ten Evolve, protože jsem na něj četla dost negativních recenzí, tak nevím...
Právě, že moc velké finanční možnosti nejsou, tak max do té sedmičky...
A taky jsem ted našla ještě SAMSUNG Xcover 271... Tak babo raď... :/
Jules1603
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milánek89 28. 11. 2011 18:28

V žádném případě ne evolve predator. Já sem tu chybu udělal a koupil si ho, jestli chcete tak vám pošlu ten můj:-) Já sem jeden z těch co píšou hodně často SMS a když telefon začnu už při třetím slově předbíhat a musím čekat "než se on uráčí" to napsat, tak bych s nim hodil, možná i proto je tak moc odolný... jinak by nevydržel:-) No ale jestli vám to nevadí, tak vám výhodně prodám ten můj....:-)
Milánek89
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod pech. 27. 1. 2012 22:26

mám ho, sms ale prakticky nepíšu.... když už, tak přes dotykáč...
Rip: Škoda 105 DeLuxe 5Q
Sold: Favorit 135LX zvaný Sysel
Aneb já to říkám furt, zlatej karburátor!
A nyní učebnicový příklad produktu globalizace a Francouzským jménem a Českým pasem a strojem jež je svědkem Rumunské obrody s Francouzským srdcem :-)
pech.
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků