Má cenu i dnes kupovat Google Nexus S?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod ondrej01 19. 11. 2011 14:35

Má cenu si ho i dnes kupovat, když je více než rok starý? Má teď opravdu konkurenci (2 jádrové procesory, lepší fotoaparáty.. prostě novější mobily) a já ho budu využívat na Email, focení, "cool" nové aplikace, někdy internet.. Doma mám jen Wi-fi a paušál si kupovat nebudu.. Ale podle mě je to dobrý mobil, momentálně mám Sony Ericsson Elm, takže by to byla příjemná změna.. ale taky se bojím, aby na mě nebyl takto dobrý dotykový telefon moc složitý. Popřípadně, může mi někdo poradit lepší a levnější mobil se zhruba stejným HW i SW známé značky? Abych se mohl trochu porozmýšlet a porovnat.. Děkuji moc předem :-)
ondrej01
Junior

Odeslat příspěvekod selfade 19. 11. 2011 15:59

co sa tyka zlozitosti, tak tento telefon ma android cisty, priamo od googlu. co znamena, ze niektore veci si budes musiet trosku komplikovanejsie nastavovat a personalizovat. ak ta to bavi a si ochotny tomu venovat cas a energiu, chod kludne donho. vyhoda je, ze dostane update na andorid 4.

iny co by som ti odporucil, tak urcite HTC Desire S alebo LG Optimus Black. oba su relativne up to date, pricom HTC pouziva HTC Sense, co je nadstavba androidu, v ktorej vsetko funguje ako ma aj bez doinstalovavania a piplania sa s tym. LG je zase tenky a ma krasny display. cenovo su myslim podobne.
veci dake
selfade
Junior

Odeslat příspěvekod martin.fencl5 19. 11. 2011 16:20

Proč ne Nexus S, je to dobrej mobil. Ale možná by na Tvoje požadavky stačil třeba SE Live with Walkman. K Desire S a Optimus Black bych doplnil ještě SE Neo. Ale Nexuse S bych se nebál.
Sony Ericssony Xperia Neo V a HTC Desire 310
martin.fencl5
Junior

Odeslat příspěvekod polo001 19. 11. 2011 17:36

Já se nedávno rozhodoval mezi LG OB a Nexus S, cena přibližně stejná, u Blacka vychvalovaný displej.
Prolezl jsem na netu kdeco a rozhodl se pro Nexuse.
Důvody? Čistý android bez dalších aplikací od výrobce, dělá pěkné fotky (podle toho, co jsem kde viděl na netu, fotí o něco líp než Black), ani displej mě nezklamal, čitelný je i na slunci, výdrž baterie velmi dobrá, ale to záleží na používání.
Je to můj první android, přešel jsem WM 6.5. Trochu jsem se v tom rozkoukával než jsem si zvykl na jiné ovládání, ale v manuálu nebo na netu se najdou tipy a návody, když jsem si nevěděl rady.
Galaxy Nexus je samozřejmě novější, ale 2-jádro je pro mě na nic, velikost displeje u S-ka dostačující, aktualizace na ICS bude brzy. A cena Galaxy Nexuse bude dvojnásobná. To jsou pro mě hlavní důvody, proč vzít Nexus S.
polo001
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ondrej01 19. 11. 2011 19:02

Díky moc.. Tak už můj názor nic nezmění, jsem rozhodnutý pro Nexus S. :) Jinak takové to nastavování a stahování aplikací z netu atd. mě baví, takže bych řekl, že to je telefon přesně pro mě.
ondrej01
Junior