Jaký telefon? Vodafone 858 Smart vs. T-mobile Move

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod tiashwer 13. 10. 2011 20:51

Někomu to prostě stačí... vem si kolik lidí kupuje telefony stylu winkstyle? Ty telefony nejsou tak hrozný
tiashwer
Junior

Odeslat příspěvekod Grande 13. 10. 2011 21:41

Sasakr píše:Člověče, já se nepotřebuju navážet, vždyť já tě chci jen varovat, že dle mého neděláš dobře. Zkoušel jsi s tím někdy dělat? Napsat SMS a všechny ty činnosti, co s tím dělat chceš?


a co je na tom telefonu spatne? nejdou tam napsat SMS? Nejde s tim telefonovat? Nejde cist nebo psat emaily? Nejde se podivat na zpravy na idnes? Poridil jsem vloni Vodafone 845 a dokud nevyzkousim neco lepsiho, tak mi prijde ze splnuje vse, co od nej chci. A kdyz mi nahodou neco vadi, tak je zavada v predstave o user friendly ovladani vyrobcu Androidu, a ne v hardware.

Jenom je mi holt jasny, ze nic lepsiho zkouset nesmim. :-)
Grande
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sasakr 13. 10. 2011 22:29

Ale jistě že tyto věci jdou, nicméně mi přijde, že s jinými telefony ve stejné cenové kategorii by se dělaly lépe. To je fuk, ať přístroj slouží, ať už si tazatel vybere cokoliv.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chaney 13. 10. 2011 23:08

Za 1.999,- by možná bylo lepší přímo v T-Mobilu, ale je k tomu potřeba připočítat poštovný 150,-Kč.

http://outlet.t-mobile.cz/outlet/pages/productListing.do
chaney
Junior

Odeslat příspěvekod obluda zelená 14. 10. 2011 20:28

peta809 píše:
paulis2 píše:...to už bych šáhnul raději po SE Xperia X8, který je také pod 3 tisíce.

Podle mě má rozhodně horší hardware a má Android ve verzi 1.6. Vím, že se chystá aktualizace na 2.1, ale já bych chtěl s Androidem 2.2 a ten T-Mobile Move má.

Pokud nevíš, tak aktualizace už dávno vyšla, asi tak před 10 měsíci.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 15. 10. 2011 13:47

Ale je to Android 2.1 a má slabší hardware.
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 15. 10. 2011 14:11

Reku píše:LG P350 optimus me - v eshopu O2 a eshopu T-mobile v twist sadě je pod 3000 korun. Je to cena konečná, včetně poštovného. Mám ho, a je dobrý. To je další volba ;-)

-- 13. 10. 2011 07:08 --

Na aukro.cz okolo 2000 a i pod 2000 korun nový. Mám ho právě z aukra.



Jo s tím souhlasím,toto je poměrně solidní stroj za málo peněz. 8-)
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 15. 10. 2011 20:44

Rozhodně lepší než ty dva v nadpisu. Jen má Android 2.1.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 15. 10. 2011 21:39

Má Android 2.2. Vím co mám doma ;-)
Používám ho i na wifi hotspot :-D
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod paulis2 16. 10. 2011 10:44

peta809 píše:Ale je to Android 2.1 a má slabší hardware.

Ano jedinou nevýhodou je Android 2.1. Slabší HW má papírově. Při používání je Xperia X8 mnohem svižnější a to podotýkám, že má jemnější displej.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod obluda zelená 16. 10. 2011 19:22

Reku píše:Má Android 2.2. Vím co mám doma ;-)
Používám ho i na wifi hotspot :-D

Myslel jsem X8 :-) .
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod peta809 18. 10. 2011 14:17

Tak už ten mobil mám doma, je to paráda. Rychlý odezvy, dobrý grafický výkon (test Neocore - 44 FPS), velká paměť RAM, ...
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod chaney 18. 10. 2011 20:41

Jakej jsi teda koupil? Poděl se, co ti na něm chybí a co je naopak pozitivní.
chaney
Junior

Odeslat příspěvekod peta809 19. 10. 2011 16:39

Tak z tohoto telefonu jsem jedním slovem nadšený. Na tomto telefonu se mi velice líbí jeho výbava, výkon a jeho cena. Tyto tři vlastnosti dělají z tohoto telefonu ideální přístroj jak pro začáteční s Androidem, tak i pro pokročilé. Tento telefon vám nabídne vše nač by jste si vzpomněli, třeba navigaci GPS, bezdrátové připojení k internetu přes WiFi, sítě třetí generace (3G) a mnoho dalšího. Co se týče displeje, tak je kapacitní, ale jeho rozlišení je menší 240x320, ale na takto malém displeji to moc nevadí. Fotoaparát se také příliš nepovedl, zato snímaní videa je celkem dobré, to probíhá v rozlišení 800x480.

Sečteno, podtrženo.
Tento telefon je vhodný opravdu pro každého a za takto nízkou cenu rozhodně svým výkonem nezklame, naopak, je velmi dobrý. Tomuto mobilu dávám krásných 90% ze 100%.

Pro:
-------------------------------------
kapacitní technologie displeje
velká operační paměť (512MB)
rychlé reakce
dobrý grafický výkon (v testu Neocore zvládl 44 sn/s)
navigace
reproduktor
3,5mm Jack
malá nabíječka
sluchátka
WiFi a 3G
Bluetooth ve verzi 3.0
video v kvalitě 800x480
Android 2.2 Froyo
senzor pro automatickou regulaci jasu
dobrý celkový výkon
nízká cena
poměr cena/výkon

Proti:
----------------------------
malé rozlišení displeje
horší čitelnost na slunci
špatný fotoaparát
Milovník přírody, geocachingu a moderních technologií se zájmem o zařízení se systémy Android a Windows, českou i světovou mediální a politickou scénu, a novinky ze světa našich mobilních operátorů. Ve volných chvílích překladatel Android aplikací do ČJ.
peta809
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 19. 10. 2011 20:27

Takže T-mobile move ;-)
Reku
VIP uživatel

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků