Novinky na přelom roku?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod sTebliczek 9. 10. 2011 13:38

Zdravím, někdy kolem přelomu prosinec-leden si budu brát nový mobil. Líbil se mi Samsung Galaxy S2, ale mobil, který už pomalu odchází brát nechci, radši bych nějakou novinku. Takže otázka zní: jaké novinky se plánují na konec roku, abych si je stihnul koupit? Moje požadavky jsou android (v té době asi nejlépe ICS), pokud ještě nebude, tak mobil, který dostane oficiálně aktualizaci na ICS, velký display, baterie blížící se k hodnotě 2000mAh, čím více, tím lépe. Nejlépe, aby se i dokázal nosit v kapse, ale u velkého displaye to bude asi problém. Budu ho využívat hlavně na sms, volání (aby se dobře psaly sms), čtení emailů, prohlížení webu, dálková správa pc...

Prozatím tak nějak pokukuji po Nexus Prime, ten by do té doby měl tuším vyjít. Ještě něco se plánuje? Nějaký Galaxy S3 nebo něco podobného? Ať hledám, jak hledám, tak plánované mobily moc najít nemůžu a už vůbec ne jejich parametry předpokládané.

Předem mockrát děkuji za věcné připomínky a názory
sTebliczek
Junior

Odeslat příspěvekod paulis2 9. 10. 2011 13:43

Vše co letos přijde na trh, bylo víceméně představeno (krom Nokií S WP 7.5). Nexus Prime bude představen koncem listopadu a zřejmě nestihneš vánoční trh u nás.
Dobrou volbou může být HTC Sensation XE - rychlý procesor, slušná baterka, nyní nejnovější Android.

Nové telefony budou představeny až v lednu a únoru na veletrzích.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod obluda zelená 9. 10. 2011 13:45

Ono ty mobily nebyly ani představeny, tak to je těžko potom vybírat. Počkej, co výrobci představí, ještě představí, co se bude prodávat a vrať se sem. A hlavně i cena může být úplně někde jinde. To nejde odhadovat.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sTebliczek 9. 10. 2011 13:47

Doufal jsem, že výrobci obohatí vánoční trh, novinky, které jsou představeny, mě nějak žádná neoslovily :-( A mobil budu muset brát nejpozději cca druhý týden v lednu, takže jsem limitován časem
sTebliczek
Junior

Odeslat příspěvekod martin.fencl5 9. 10. 2011 13:47

Aby se dobře psaly SMS - to by pak nebyla špatná QWERTY klávesnice ;-)
Sony Ericssony Xperia Neo V a HTC Desire 310
martin.fencl5
Junior

Odeslat příspěvekod sTebliczek 9. 10. 2011 13:52

Bylo myšleno spíše na velikost virtuální klávesnice. S psaním na dotykovém displayi nemám problém, pokud je klávesnice dostatečně velká a stačí to. Popřípadě funkce swype dost napomáhá v rychlosti a přesnosti psaní. QWERTY klávesnici primárně nechci, většinou to zvětšuje rozměry telefonu a to je pro mě nevýhoda. Mám radši tenké telefony, které se s trochou námahy dají nosit v kapse kalhot

-- 9. 10. 2011 13:54 --

Ještě doplním, že je nutností GPS a výhodou NFC. Ale to se v té cenové kategorii, kterou zmiňuji, snad očekává
sTebliczek
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 9. 10. 2011 14:58

Galaxy Note se ještě chystá před vánocema. Ale počkej si, věštit, co se stihne a co ne, to nemá smysl.
Alláh je vždy odpouštějící a milosrdný.
seterwohipikule
Pokročilý