Mobilní telefon s nejkvalitnějšími reproduktory

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod cyberider 3. 8. 2011 22:40

Poradíte mi prosím, jaký telefon si pořídit na poslech hudby, pokud nechci nosit externí reproduktory? Děkuji za každý názor
cyberider
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod obluda zelená 3. 8. 2011 22:43

Externí repro je vždy lepší. Jinak mě ale teď napadá SE Xperia X10 mini, v recenzích reproduktor chválili.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 3. 8. 2011 22:58

Tak tak. Koupil jsem si za dvě kila externí a nedá se to srovnávat.
P.S: doufám, že to nemáš na pouštění hip hopu na ulici :mrgreen:
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Kubyk002 4. 8. 2011 11:37

Seter....
kde jsi je koupil, doufám že na webu, jsou na baterky AA nebo maj interní baterii, a jak je na tom kvalita zvuku?
Siemens MT50 => Siemens M75 => SE W800i => SE K770i => Nokia N85 => Nokia 5800 => LG Optimus 2X => Samsung Galaxy SII => Samsung Galaxy Note II
We live in times of SMARTPHONES & STUPID people!
Kubyk002
Junior

Odeslat příspěvekod Mrak 4. 8. 2011 12:00

seterwohipikule píše:Tak tak. Koupil jsem si za dvě kila externí a nedá se to srovnávat.
P.S: doufám, že to nemáš na pouštění hip hopu na ulici :mrgreen:

Spíš tak všeobecně, nejen hip hop. Celkově mi vadí, když týpek asi nemá na sluchátka (pro vyrovnání kvalit reproduktoru na ulici stačí i ta za 50 Kč :D ), tak poslouchá přes hlasitý reproduktor a otravuje s tím okolí. :roll:
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 16GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Junior

Odeslat příspěvekod Kubyk002 4. 8. 2011 12:43

Mrak přesně tak, ale nejvíc je to hip-hop od těch rádobý borečků se sraním na kalhotech někde pod kolenama, jeblou kšiltkou, kterou nosí i v zimě atd :D, ale popravdě taky si občas si pustím, když s někým jdu ze školy nějakou písničku, ale jsou to většinou nějaké songy, alias retro, uplně ujeté nebo nějaký nový boží song, ale jak někdo jde, tak to vypínám, protože je to trapné :D
A ten reprák chci na to, že když se někam jede se školou s kámoši, tak se často poslochají písníčky, ale nikomu se nechce tahat domací repráky, a zase nepotřebujeme hlasitost jak na nějakých akcích.
Siemens MT50 => Siemens M75 => SE W800i => SE K770i => Nokia N85 => Nokia 5800 => LG Optimus 2X => Samsung Galaxy SII => Samsung Galaxy Note II
Kubyk002
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 4. 8. 2011 13:20

Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Neonym 4. 8. 2011 14:06

Jinak nejlepší zvuk z repráčku telefonu, co jsem kdy slyšel, byl z Nokie 5800
Nokia 5510>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia 5310XM>Nokia 5730XM>Nokia 5110>XperiaMini ST15i
Neonym
Junior

Odeslat příspěvekod Kubyk002 4. 8. 2011 17:32

No nevím, právěže teď už nějaký rok mám Nokie MD-(tuším)4, (mělo 6 a 6 repráčků) a právěže z nich jsem byl poměrně zklamán, kvalita zvuku nic moc a a hlasitostí je přebije i 5800XM, takže do Nokie bych asik nešel, ale objevil na heuréce pár modelů , které mě zaujaly...
Genius SP-I160 -
Genius SP-I170
Sony Ericsson MBS-100
nejvíce mě zaujaly, poslední dva, ale zase na i160 je hodně recenzí a chvály...i i160 se mi nelíbí že je reprák směřován na horu, na do stran...
SE byl kdysik drahý jak svina a ted se dá sehnat za dobré prachy a ještě bych sebou nemusel tahat všelijaké kabely, protože je bluetooth, ale zase Geniusy bych sehnal od souseda, který má elektro a nemusel bych platit poštovné....nemá někdo s těmito hebličkami zkušenosti....

A 5800 má opravdu boží zvuk, dokonce přehraje již zmíněné Nokie MD-4, ale zase ten systém je totální havárka. možná bych se podíval po Nokii X7, která má stereo repráky, velký display, ale naprd systém....ale taky bych spíše dokoupil nějaký kvalitní repráček, který raz dva stčíš do kapsy nebo do báglu
Kubyk002
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 4. 8. 2011 17:42

Ale nemá naprd systém. Jen někomu nesedí
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod obluda zelená 4. 8. 2011 19:24

Já jsem kdysi slyšel nějaký reprák od Nokie, to byl ten, co se dával kdysi zdarma k 5310XM a hrál mizerně, jenom jako lepší reprák v mobilu.
A BT repro máme doma SE MBS-400, čekal jsem od nich kvalitní zvuk, ale byl jsem zklamám. To MPS-70, co mám, ale už je bohužel nemůžu používat když mám N8, protože jsou jen do FastPortu. Byly to ale ty nejlepší repráčky k mobilu, co jsem kdy slyšel. Na svou velikost hrály excelentně. A měly i kvalitní basovou složku. Prostě člověk by neřekl do tak malých repráčků, že můžou být tak super. Proto jsem byl zklamán z MBS-400, čekal jsem minimálně stejnou kvalitu.

K Nokii X7 - v recenzi repro moc nechválili.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Kubyk002 4. 8. 2011 19:41

dobře, seter...jen někomu nesedí....
k X7, pokud vím tak je to jedinný, hudebně zaměřený telefon na trhu, sice ted má SE vypustit nějaký Walkman, a Nokia má myslím ještě nějaké X, ale je se starým S 5th, což určitě nebrat....
ještě k X7, a je ještě jeden z mála telefonů se stereo repráky, krom ještě těch zmíněných Nokii s S 5th, a myslel jsem že budou pokračovat v kvalitě 5800, který dostala několik ocenění za zvuk,
Kubyk002
Junior