Telefon pro sport (s 3,5jack) + kopie simkarty

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xshreck 19. 6. 2011 15:38

Zdravím, podařilo se mi na kole zrušit mojí n900. Už dřív jsem přemýšlel o druhém jen na blbnutí, který bude odolnější, menší a nebude mě mrzet když mu prdne display.

Mohl by mi tedy někdo poradit jaký? Díval jsem se po nějaké nokii 5130XM nebo po nějaké C2, ale furt si nejsem jistý. Rád bych kdyby mi někdo nahodil nějaký pěkný model. Rád bych tam měl i ICQ, aby šel přečíst případně mail a takové věci (to má snad ale každý tel. s javou...). Takže bych uvítal i multitask, což ale např ta XM asi mít bez OS nebude :( dále aby to přehrávalo mp3(3,5 jack, ale klidně si udělám redukci) - aspoň 15h hraní. N900 vydrží 8h a pak zdechne, bez telefonu to je ale nahouby. Nerad bych měl nějaký karambol a telefon KO.
Uvítám každou radu popř i typy. Zkoušel jsem hledání podle parametrů ale nic mě jinak moc nezaujalo.


A druhý dotaz - mám simku od O2, ještě staré GOučko. šla by tahle simkarta naklonovat? Abych je nemusel přehazovat - je jasné že bych měl vždycky jeden tel vyplý. Něco jsem tu četl, ale byly to dotazy staré 3-6 let. Prý jdou jen karty do roku 2002 bez ochrany. Jestli to někdo umí naklonovat či má nějaký kontakt, uvítal bych taky tuhle radu.

Díky moc
Raelita je iluze způsobená nedostatkem alkoholu v krvi...takže pijte :)
xshreck
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vojtakr 19. 6. 2011 16:05

Napište cenu, kterou chcete nabídnout za telefon, ať vám můžeme poradit!
S druhým dotazem vám asi neporadím, ale pokud máte "facebook", tak O2 má na něm online poradnu, kde se můžete zeptat.
Samsung Galaxy S IV
vojtakr
Junior

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 6. 2011 16:11

Vzal bych nějaký SE s jackem, multitasking zvládají bez problému.
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xshreck 19. 6. 2011 20:52

cena kolem 1500-2500 , nebo tak nějak :) SE, na ty jsem moc nekoukal.

Druhý dotaz - volal jsem do O2 a nic právě, chtěl bych to teda nakopírovat načerno... prý se na to moc netváří naši operátoři :(
Raelita je iluze způsobená nedostatkem alkoholu v krvi...takže pijte :)
xshreck
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 19. 6. 2011 21:39

a co jeste na blbiny xperia mini? Je mala, levna, jde do ni endomondo, coz je dobry na kolo nebo beh ;-)
Dve simky Ti jen tak nedaj, aby byli obe aktivni, ale udelat to taky jde, pokud mas znameho na prodejne ;-) ale nebezi soucasne.
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 6. 2011 22:01

Tady vem Čedar a máš to vyřešený. Levný, jako přehrávač poslouží, multitasking bezproblémový http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu ... fault.aspx

Nicméně...můžete mi vysvětlit, proč je u všech SE naspáno, že nemají multitasking, když ho mají?!?!
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pan_Lukas 19. 6. 2011 22:13

taky to nechapu, pritom ho maji i k750i atd :-)
pan_Lukas
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 6. 2011 22:24

No dobře, u K750 dejme tomu, šla tam minimalizovat jen jedna aplikace plus přehrávač, ale pozdější telefony uměly zkrátka neomezený multitasking (omezený jen pamětí).
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Maniak
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod paulis2 19. 6. 2011 22:36

Sony Ericssony na paltformě A100 a A200 mají tzv. omezený mutli-tasking. Nejde si shodit libovolně cokoliv. Nemohu mít například otevřeny kontakty, editor SMS a kalendář.

Nicméně psát, že jej nemají je také dost závádějící.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod obluda zelená 20. 6. 2011 15:26

Mají multitasking všech Java aplikací, nicméně editor SMS minimalizovat jde. Používal jsem to na K790i. Jde minimalizovat i nová zpráva a při tom si číst starší, ale pokud čteš starší a minimalizuješ ji, tak pro přečtení ji musíš zavřít. rovněž jde i minimalizovat mailový klient, ale aktualizace fungují i při vypnutém, min. 1 schránka.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xshreck 20. 6. 2011 17:42

takže čedar, ještě někdo nějaký typ na tel?

xperia mini - není to náhodou dotykáč? Díval jsem se a vyskočil na mě tel s ohromným displayem - to nechci. To už můžu rovnou vozit svůj 3,5" :-) Radší něco normálnějšího.


k simkartám - chci kopii, budu mít origo v jednom, kopii v druhém tel. Zaplý by byl jen jeden. Ale nevím kde by mi to udělali.
Raelita je iluze způsobená nedostatkem alkoholu v krvi...takže pijte :)
xshreck
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Reku 20. 6. 2011 18:37

xperia x10 mini je dotykáč, ale malý s úhlopříčkou do 2.6".
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod xshreck 20. 6. 2011 20:40

Tak o dotykáči vůbec nepřemýšlím a ani nechci, spíš klasickou konstrukci
Raelita je iluze způsobená nedostatkem alkoholu v krvi...takže pijte :)
xshreck
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod artsasa1702 20. 6. 2011 20:54

Co takhle samsung xcover odolna,svitilna,mp3,jack 3;5, co vic chtit kukni se poni pro tebe by se hodila
artsasa1702
Junior

Odeslat příspěvekod eRiper 20. 6. 2011 23:22

A co takhle si nechat udělat dvě nové SIM? Žádné klonování není potřeba.
eRiper
Pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků