Nástupce Palm Centro

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Nneedd 13. 6. 2011 16:58

Zdravim,

ca 3 roky jsem spokojeny uzivatel telefonu Palm Centro. Bohuzel telefon mi pomalu odchazi a ja hledam nastupce. Bohuzel jsem ztratil prehled a rad bych Vas pozadal o pomoc s vyberem noveho telefonu.
Na svem Centru obdivuji:
mechanickou (normalni) qwerty klavesnici - nutne v novem telefonu
dotykovy displej - nutne v novem telefonu
skvely kalendar
rozsiritelnost systemu (stary dobry palm os)
rychlost OS a hlavne programatelnost tlacitek...1 tlacitko na sms, 2: na kalendar, atd.nemusim nikde nic slozite mackat...kazda dulezita funkce je pod funkcni klavesou.
jednoducha synchronizace s PC

Na svem Centru nasnasim:
vydrz baterie

Telefon pouzivam hlavne pracovne (denne ca 4 hodiny hovoru, sms, kalendar). Kdyz se nudim pustim si nekdy nejakou hru ci juknu na net.

Nepreferuji zadnou znacku a skoro nepotrebuji multimedia a uz vubec ne fotak.

V Nemecku jsem se dival na Palm Pixi, ktery ma hardwerovou klavesnici, ale funkcni tlacitka mel reseny uz pomoci dotykoveho displeje, z cehoz mam strach a uprimne se priznam, ze po 20minutach zkouseni mne system WebOs vubec nezaujal:((

Dekuji za Vasi pomoc

N.
Nneedd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Between 14. 6. 2011 00:02

No tak nevím jak to je s tlačítkama, ale úplně ideální mi připadá Nokia E6... klávesnice, dotyk a OS...
Jinak snad ještě počkat na HP Pre3, ale tam budou tlačítka úplně stejný jako na Pixi...
Nokia 3210 -- Nokia 3310 -- Siemens A50 -- Nokia 6210-- Nokia 6310 -- Nokia 6600 -- Nokia N73 -- Nokia 5800 -- HTC Wildfire -- SE Xperia X10 -- Nokia 5800 -- HTC 7 Mozart -- HTC Desire HD -- SE X8 -- SE X10 -- BB 8250 -- LG Optimus 7 -- Samsung Omnia 7
Between
Junior