ZTE SKATE nebo HUAWEI IDEOS X5?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Pinkavova.Martina 19. 5. 2011 09:39

Ahojte, chtěla bych se zeptat, kterému byste dali přednost..Vím že na trhu ještě nejsou, ale o prázdninách už budou..A máte nějaké zkušenosti s těmito značkami? Děkuji za každou odpověď.
Pinkavova.Martina
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod welby 19. 5. 2011 10:52

Vaše otázka mi příjde v tuto chvíli naprosto zbytečná :oops:

Podle technických parametrů si ty dva mobily dokážete určitě srovnat sama. A ptát se na názory na telefony, které ještě nejsou na trhu a není známá ani jejich cena mi příjde nesmyslné.

ZTE mělo (má) dobrý model Blade (alias Orange San Francisco). Pokud by i skate byl stejně povedený, tak je to určitě zajímavá volba. Ale jak jsem řekl, dokud nebudou známy ceny, tak se minimálně o výhodnosti/nevýhodnosti telefonu nedá moc bavit...
welby
Junior

Odeslat příspěvekod czmrt 19. 5. 2011 16:54

Ten dotaz je predbezny, ale taky stojim pred podobnou volbou. Chci ale HUAWEI IDEOS X6 pac ma vykonejsi hardware ale na druhou stranu zase starsi verzi Androidu a jak znam Huawei tak se na verzi 2.3 vykasle.
czmrt
Junior

Odeslat příspěvekod Lucky-x 25. 6. 2011 11:57

Nevíte někdo kde se dá koupit? Případně kdy by mohl vpadnout k nám? Teda jestli vůbec?
Beyerdynamic DT 990, Audinst HUD mx1, wasapi, foobar2000

Sám Chaplin se inkognito účastnil soutěže o svého nejlepšího dvojníka a skončil až třetí.
Lucky-x
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod carlosac 26. 6. 2011 21:12

Určitě X5 kvůli 3D grafickému akclerátoru.Narozdíl od ZTE (který zastaralý má Adreno 200), má X5 Adreno 205, které je mnohonásobně výkonější.To vám umožní hrát ty nejnovější hry a užívat si maximální plynulosti celého telefonu :)
carlosac
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků