Vybrat E66,N85,N95 8GB nebo N96?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod kacer_666 14. 4. 2011 12:09

Zdravím, kterej z těchto mobilů vybrat? Výbavu mají prakticky stejnou, jde mě hlavně o rychlost celýho systému, načítání dat apod., mám N73 a je docela zpomalená. Dále o kvalitu připojení wi-fi a GPS. Hry nehraju, ty mě nezajímají, ale občas fotím a nahrávám krátký videa a taky telefon používám jako mp3-ale předpokládám, že přehrávač budou mít všechny stejnej. Cena bude u všech v pár stovkách, nehraje tedy roli. Díky za tip
kacer_666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M. 14. 4. 2011 13:31

Ja bych bral nejspis N85, N96 urcite ne. Jeste Ti do toho zapada N82, ale ta neni vysouvaci.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."

Nokia 6
M.
Expert

Odeslat příspěvekod Kubyk002 14. 4. 2011 13:55

N85 moc dobrý stroj, fotky obstojné, jako vše ostatní co jsi psal, jen mi bohužel vydržel doma jen týden, protože měl vadný procesor(nejspíš) protože se vždycky hryzl a musel jít na hard reset tak 3x denně a to prosím jsem ho zprvu používal málo často....
Siemens MT50 => Siemens M75 => SE W800i => SE K770i => Nokia N85 => Nokia 5800 => LG Optimus 2X => Samsung Galaxy SII => Samsung Galaxy Note II
We live in times of SMARTPHONES & STUPID people!
Kubyk002
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 14. 4. 2011 14:56

Nebo ještě N86.
Z těchto bych vzal N85
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod paulis2 14. 4. 2011 23:17

Jednoznačně N95 8GB, jakožto nejybavenější a nejvýkonnější stroj na starém Symbianu.
Pokud chcete kompaktnější rozměry, tak E66, která potěší kvalitním zpracováním.
HTC One S (O2 ČEZ Standard)
Testuji: BlackBerry Z10, HTC Desire 601, HTC One max
paulis2
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kacer_666 15. 4. 2011 06:22

No taky je můj favorit ta N95 8GB. O E66 jsem taky uvažoval, ale někde jsem četl, že má hroznej problém se signálem GSM, doma ho nemám nejsilnější a to by byl asi problém. Tady mě všichni doporučují N85, ale mě se teda zdá být N95 8GB lepší.
kacer_666
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 4. 2011 10:27

Mi prijde, ze je to jedno. Pokud nechce hrat hry, tak u ty N95 nevidim nejaky vyhody.
Sasakr
Maniak