Samsung Wave II vs. Galaxy Ace

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Zafata 10. 4. 2011 14:54

Nu tedy nejsem zadny odbornik na foceni,ale rad si neco vyfotim a z tech novejsich telefonu bych rekl,ze prave Galaxy S je jeden z lepe foticich. Snad krome Nokie N8,Xperie,Iphonu 4 a Wavu nejak nevidim momentalne na trhu moc lepsich stroju.
Pokud ti nevadi,ze na Wave az na vyjimky nesezenes zadnou poradnou aplikaci a staci ti jinak perfektni mobil po strance konstrukce, rychlosti a multimedii tak si kup Wave. Osobne mam rad rozmanitost a velky vyber aplikaci a rozdil ve fotoaparatu u Wavu a Galaxy S u me neni az tak zasadni tak mam momentalne druhy pristroj a jsem velmi spokojeny. Presel jsem prave z Wave.
Zafata
Junior

Odeslat příspěvekod matth33w 10. 4. 2011 16:35

aha ja si myslel, ze Galaxy a Wave maji stejny fotak... to je ten rozdil tak velky ??

nicmene, vzhledem k tomu, co psal (ze uvazuje, ze chce neco levnejsiho nez Galaxy) tak jako dobrou volbu vidim HTC Desirie nebo Wave
PC: AMD Athlon II X2 250, Gigabyte GA-MA770T-UD3P, Kingston 4GB 1333MHz, Gainward GTS250 512MB DDR3
Notebook: Toshiba Satelite Pro U400
Mobil: Xperia Mini
matth33w
Junior

Odeslat příspěvekod Carismatico 10. 4. 2011 18:16

Galaxy S fotí z trojice Wave I a II nejhůře. Měl jsem všechny tři telefony, a každým z nich jsem nafotil desítky snímků.

Galaxy S

Obrázek

Obrázek

Wave II

Obrázek

Wave I

Obrázek
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie

Odeslat příspěvekod KIMI1492 10. 5. 2011 10:01

Včera jsme domu koupily Samsung Wave 2 ... a musím říct že mě mile překvapil ;) ... pravda je že na android je mnohem víc aplikací ... ale i na Badu je už několik tisíc aplikací .... displej i přesto že není amoled tak je minimálně o třídu lepší než u galaxy ace (i když Galaxy S je na tom ještě o trošičku lépe ) ... co se týče fotoaparátu , tak jsem se na fotky ještě nekoukal na větší obrazovce , ale i po přiblížení na mobilu vypadají dobře ... výhodu při focení bych viděl i v tom že telefon má Touch Focus ( kam se na displeji dotkneš tak tam to zaostří ) ... Co se týče rychlosti , tak jsem více než spokojen ... u navigace možná nastane problém s dostupností plnohodnotných navigačních softwaru ... nicméně na Badu je dostupný navigační software Route 66 a za cenu asi 1500kč ti nabídne doživotní hlasovou navigaci pro celou Evropy ... pokud by tě něco u toho telefonu zajímalo tak napiš a pokusím se zodpovědět dotazy :)
FORZA FERRARI !!!
KIMI1492
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Reku 10. 5. 2011 10:18

Existuje na wave pdf reader v bade? Jde cist jakkoli dlouhe pdf dokumenty?
Je v opera mini 5 funkce pastANDcopy? Lze treba prekopirovat internetovou adresu ci nejaky text z netu napriklad do kalendare ci sms? Lze to i obracene?
Diky za odpoved. :-)
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bj28 10. 5. 2011 10:35

Reku: pdf přečte bada (1.2) v základu, není potřeba nic doinstalovávat.
bj28
Junior

Odeslat příspěvekod KIMI1492 10. 5. 2011 19:17

otázky ti zodpovím na předinstalované aplikace a na systém samotný :D ... telefon je táty a nechci mu tam nic instalovat ;)
FORZA FERRARI !!!
KIMI1492
Mírně pokročilý

Předchozí stránka