Dotovaný smartphone od T-Mobile

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod xjurny 18. 3. 2011 20:17

Zdravím,
u T-Mobile mám měsíční hlasový tarif v hodnotě 500 Kč a rád bych využil jejich nabídky na dotovaný smartphone s internetem Klasik - viz http://www.t-mobile.cz/web/cz/osobni/telefony/chytre.telefony?WT.ac=OsobniHP_MultiB_Chytre-telefony_novy. Který z nabízených telefonů mi doporučíte?

Jde mi hlavně o kancelářské využití, konektivitu a výdrž baterie - procházení internetu, maily (Google Mail), Google Docs a budu rád, když otevřu PDFko a dokumenty Microsoft Office. Mobil musí mít Wi-Fi, Bluetooth, ale to má snad každý :-).

Pak ještě ocením GPS navigaci, ale Google Mapy zatím asi postačí. Možná bych časem koupil nějakou offline verzi.

Občas i něco vyfotím, ale jestli bude rozlišení fotoaparátu 8 Mpix a nebo 5 Mpix mi je celkem jedno.

Mně se docela líbí Samsung GT-i9000 Galaxy S a stál by mě 6 500 Kč.

-- 18. 3. 2011 20:21 --

Ještě doplním, že o Nokiích jsem slyšel, že se často sekají, takže Nokii asi ne.
xjurny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr._lukas 18. 3. 2011 20:41

Já bych si vybral buďto iPhona za 10.500,- nebo za 6.999,- HTC Desire HD ...

-- 18. 3. 2011 19:43 --

http://www.mobilmania.cz/default.aspx?c ... 32%2c20425
dr._lukas
Junior

Odeslat příspěvekod xjurny 19. 3. 2011 10:06

Pročetl jsem nějaké recenze ohledne HTC Desire HD a krom slabší výdrže na baterii (dá se řešit záložní baterií) jsem na nic negativního nepřišel, takže asi půjdu do něj. Ten IPhone je už moc drahý. Díky za radu
xjurny
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dr._lukas 19. 3. 2011 14:31

Není zač a přeji dobré užívání s HTC
dr._lukas
Junior