smartphone s GPS, fotákem, videem a dlouhou výdrží

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod chleba s maslem 29. 1. 2011 12:43

Ahoj, hledám telefon který půjde použít mimo jiné jako turistická navigace(např smartcom gps u symbianu), má kvalitní foťák(na mobilní poměry) a především bude mít dlouhou výdrž na nabití. Měl jsem n95 8gb, která mi až na pár drobností celkem vyhovovala, ale kvůli výdrži jsem se jí zbavil. Zaujala mě nokie E52, která je na tom s výdrží asi celkem dobře, blesk jde použít jako nouzová svítilna(pro mě velké +), ale foták bez af a video s 15FPS je bída(je to pracovní nástroj a už není nejnovější). Ocenil bych i 3,5mm jack a rychlé odezvy systému. Preferuji nedotykáč, ale pokud je dotykový telefon který splňuje hlavně tu výdrž, tak se mu nebráním. Chci aby vydržel alespoň 3 dny ne moc intenzivního používání, nosit s sebou starou 6310i s druhou simkou je fakt otrava... Omlouvám se za možná zbytečný dotaz, ale tabulkovým hodnotám výdrže se nedá věřit a ani je mezi sebou porovnávat. Klidně doporučte starší telefony, důležité je jestli se dají někde sehnat. Co třeba takový SAMSUNG OMNIA i8910HD?
Díky :-))
chleba s maslem
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod M. 29. 1. 2011 13:12

Tak ja s 2 roky starou N82 pocitam vydrz kolem 5 dnu. Ale hardwarove je podobne N95 8GB a nema svitilnu.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."

Nokia 6
M.
Expert

Odeslat příspěvekod BigT 29. 1. 2011 13:18

až na Nokii E72 nevím o žádném smartphonu s velkou výdrží
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

NTB: HP 430 G5

Mobil: Motorola One Vision
BigT
Junior

Odeslat příspěvekod chleba s maslem 30. 1. 2011 16:52

Díky, vyzkoušim a něco vyberu :)
chleba s maslem
Kolemjdoucí