mobil s navigací, wifi a foťákem

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod lord_anubis 15. 10. 2010 23:17

Zdravím, chtěl bych pořídit nějaký nový telefon. Obracím se zde proto na zkušenější kolegy :)
Moje požadavky jsou, aby měl tel. všechny klasické funkce a navíc bych rád, aby měl navigaci - tu bych bral nějakou co se nemusí třeba jako u Nokie platit. Určitě aby měl wifi a modrozuba to je dnes asi naprosto nezbytné - budu hojně využívat. A pak nějaký foťáček - co udělá fotku za kterou se nebudu z mobilu "stydět" teď mám SE K750i a s kvalitou fotek jsem celkem spokojen. Telefon nemusí být v žádném případě nejnovější model. Viděl jsem některá HTC, že nevypadají špatně. Napište co doporučujete a jaké máte zkušenosti. Cenu vidím max. do těch 10 tis - když bude nižší nebudu se zlobit :)
lord_anubis
Junior

Odeslat příspěvekod ka-spel 15. 10. 2010 23:32

Tak to jsem na tom podobně. Taky K750i. Já osobně dotykáče nemusím a uvítal bych něco na způsob N95 po odtučňovací kůře.
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 16. 10. 2010 05:30

Postačí třeba Nokia 5800, X6. Navigace je zdarma, nemusíš dokupovat program. Cena je nižší, než 10 tyček
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod lord_anubis 16. 10. 2010 06:52

ka-spel píše:Tak to jsem na tom podobně. Taky K750i. Já osobně dotykáče nemusím a uvítal bych něco na způsob N95 po odtučňovací kůře.

No zase to vem tak, že bez toho dotykového se bude hůř pohybovat v přohlížeči...
lord_anubis
Junior

Odeslat příspěvekod Petr1968 16. 10. 2010 07:39

Na prohlížení netu je stejně lepší plnohodnotná normální výsuvná klávesnice. Dotyk je dobrý pouze na navigaci
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Junior

Odeslat příspěvekod lord_anubis 16. 10. 2010 07:50

Co třeba tento: HTC Touch Pro 2 (Rhodium) ? Sem myslel, že na net je právě lepší dotyk než klávesnice - no říkám nechám si rád poradit :)
lord_anubis
Junior

Odeslat příspěvekod Petr1968 16. 10. 2010 08:04

Nebo kombinace dotyk + klávesnice 8-)
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Junior

Odeslat příspěvekod lord_anubis 16. 10. 2010 09:20

A máte s ním někdo konkrétní zkušenosti? Třeba i výdrž baterky, by byla zajímavá.. atd.
lord_anubis
Junior

Odeslat příspěvekod Rop 17. 10. 2010 18:45

Baterie ... no jak kdy ... když si zapneš wi-finu tak ti to 24 hodin nevystačí ... když jedeš s navigací a GPRS tak to máš tak maximálně na dva tři dny ... no a když to používám jako telefon tak mám po 63 hodinách 70 % baterky ...
Když nevíš co s tím, tak to zaúčtuj na základní stádo.
Rop
Kolemjdoucí