SE x10 mini pro x Nokia N97 mini x Nokia C6

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod bretek 1. 10. 2010 01:39

Zdaravím, chtěl bych poradit jaký telfon si vybrat.
Svůj výběr jsem zúžil na 3 kandidáty, ale nevadí pokud navrhnete jiný foun.
Takže požadavky:
1) cena do 8 000,- Kč
2) Qerty(z) klávesnici
3) Navigace
4) Dotykový display
5) Výsuvná konstrukce jako u těchto tří modelů
6) Nějaké ty hry a přehrávač hudby - hodně cestuju takže na zpříjemnění cesty

Jinak nejvíc se mě i podle recenzí líbí SE, ale trochu se obávám té velikosti protože mám docela velké prst. U n97 se mě líbí zpracování, ale nevím co ta 3. řádková qverty klávesnice jak se na ní bude psat. No a c6 mě příde taková levná n97 mini chybí jí spoustu věcí, které když si dokoupím tak se dostanu na cenu n 97 mini, takže spíš asi se budu rozhodovat o SE x10 mini pro a N97 mini.
Všem děkuji za případné rady a připomínky.
bretek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod obluda zelená 1. 10. 2010 15:14

Co se týká SE, tak X10 mini se můžeš vyzkoušet u Vodafonu a to je to stejné, ale bez QWERTY. A co se týká QWERTY na X10 mini pro, tak jsem v několika recenzích četl, a ty jistě také, ža se na ní píše dobře.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bretek 1. 10. 2010 21:41

Jo recenze jsem četl, takže zatím právě vede SE mini pro, ale zdá se mě malý byl jsem si ho vyzkoušet ve Vodafonu, teda verzi mini a nevim nevim. Chtělo by to aby se dělala xperia X8 s qverty a to by bylo super.
Teď se mě ještě zalíbil SE Vivaz PRO co vy na to? Nemám zkušenosti se simbianem ani androidem takže nevím jaký v nich bude rozdíl.
bretek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod obluda zelená 2. 10. 2010 10:10

Vivaz pro a N97 mini, po stránce výbavy je to to samé. Osobní zkušenosti nemám. Tady záleží na osobních preferencích a asi si zase budeš muset pročíst recenze.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bretek 2. 10. 2010 13:31

Jo recenze už jsem četl, je to dobrý founek, ale podle recenze říkal, že je torchu lepší mini pro. Uvidím dneska zajdu do nějakého obchodu a vyzkouším oba dva a uvidím.
Jen by mě zajímal rozdíl mezi simbianem a androidem?

EDIT: Tak nakonec jsem byl v prodejně mobilnipohotovost a tam mě nechali pohrát si s Vivazem pro a Mini pro.
Sou oba super mini pro má lepší klávesnici, ale víc mě sedí vivaz.
Takže jsem zůžil výběr pouze na tyto dva kousky. Musím si přečíst recenze a forum o těhle dvou kousků a příští měsíc si jeden z těch dvou koupím. Jen ještě nevím který z těch dvou :-)
Naposledy upravil Fíla dne 2. 10. 2010 21:41, celkově upraveno 2
Důvod: příspěvky sloučeny - edituj!
bretek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Kniter 4. 10. 2010 22:01

Este upozornenie Na vivaze nepojde navigacia nokia maps zdarma.
Ked mas v 3 bode poziadavku navigacia treba kupit napr sygic.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod bretek 4. 10. 2010 22:45

Jo díky za upozornění. Navigaci zatím oželím a pak se uvidí. Jinak už jsem se rozhodl, koupím Vivaz pro.
bretek
Kolemjdoucí