Telefon s nejlepší výdrží?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod RoMeiRo 27. 9. 2010 21:59

Zdravím..

nedávno jsem si pořídil HTC Desire jako vrchol mých letitých nákupů mt.. Telefon je to naprosto bezkonkurenční, fantastický a jsem s ním maximálně spokojen až na jednu věc a tou je výdrž baterie.. Při mém vytížení a využívání vydrží s problémy 1 den (dostal jsem se dokonce i na 3 dny), což je zásadní problém který mi znemožňuje si ho dále nechat...

Obracím se proto na Vás s radou a doporučením na nějaký telefon který má co možná nejlepší výdrž baterie..

Podmínky jsou následující:
- nemusí to být telefon z dnešní doby - může to být i takový který se již neprodává..
- nemusí mít dotykový displej
- nemusí mít v podstatě ani OS
- musí mít barevný displej
- na ceně nezáleží

Pro srandisty předesílám, že tipy jako Nokia 5110, 3310, Alcatel 301 apod. pro mě nejsou zajímavé :D .. moc díky :)
RoMeiRo
Junior

Odeslat příspěvekod Belfegor 27. 9. 2010 23:40

http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu ... fault.aspx

Zcela unikátní je ale jeho výdrž, kterou obstará baterka s obří kapacitou 1850 mAh. Mobil s ní má vydržet až 62 dnů v pohotovosti nebo 18 hodin při hovoru.


;-)
Belfegor
Junior

Odeslat příspěvekod Reku 28. 9. 2010 07:07

A co takhle koupit baterii s větší kapacitou. Myslím je to 2600. k desire.
Reku
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod welby 28. 9. 2010 07:59

Nedávno jsem používal Nokia 6303 a ta měla slušnou výdrž. Když jsem zkoušel, jak dlouho vydrží jen na příjmu, tak to bylo cca 10 dnů. Při lehkém používání nebyl problém se dostat nad 7 dnů. Samozřejmě, pokud ten telefon někdo má celý den v ruce, tak se na těch 7 dnů asi nedostane, ale určitě je to telefon s velmi slušnou výdrží...
welby
Junior

Odeslat příspěvekod Bigg.I 28. 9. 2010 11:19

co Nokia C3
http://www.obchod.nokia.cz/nokia-c3-bar ... ilter=true
1320 mAh baterka
qwerty, 3,5 mm jack, wifi....
Oldschool lover
Nokia 6.1
ex. Sony Xperia X compact, BlackBerry Z10, Nokia 808, Nokia 5630 XpressMusic...
Bigg.I
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků