Samsung Star vs HTC Smart

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod winap2 26. 5. 2010 17:24

Ještě se nemůžu rozhodnout mezi Samsung S5230 Star a HTC smart :oops: rozdíl jen 1000kč, co byste kdo bral? O:-)

// Fíla: uveď konkrétnější požadavky, tedy co od telefonu očekáváš
Naposledy upravil Fíla dne 26. 5. 2010 18:42, celkově upraveno 3
Důvod: odděleno od tématu o Samsungu Star
winap2
Junior

Odeslat příspěvekod Phate1991 26. 5. 2010 18:33

Ahoj já osobně bych z těch nabízených bral ten HTC Smart.
Phate1991
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod winap2 26. 5. 2010 18:34

Ani mi nejde o hromadu funkcí, ale spíše o kvalitu a vzhled 8-) Takže HTC říkáš ^^
winap2
Junior

Odeslat příspěvekod winap2 26. 5. 2010 19:36

Konkrétněji? Tak hlavně aby dlouho vydržel v pohotovosti..i když Samsung vim, že vydrží déle..a aby byl hlavně spolehlivý a dlouho vydržela jeho životnost 8-) Funkce tak nějak normální, nepotřebuju nějaké speciální aplikace...HTC má světlo a líbí se mi jeho provedení. Bohužel jsem HTC viděl jenom jednou, tak nemůžu posoudit kvalitu a tak :roll: Display aby byl krásně čitelný a velký. Stejně s nim budu jen psát a volat...snad občas jen nějakou rychlou fotečku. Nemám v úmyslu telefon překopávat zásahem...jde mi spíše o vzhled a provedení. HTC se mi zdá podle fotek celkem kvalitně provedené i když je to low-end. Nedávno jsem měl Nokii n79 a to vrzání krytů mně už vadilo, dále jsem měl problém s firmwarem a často jsem se při psaní přehmátl, jak byly malý tlačítka :hmm: A už měl jednu opravu displejem měl jsem ho 14 dnů a už bylo po displeji. Byl tam pěknej pavouk. Tak mně museli vyměnit střední kryt a bylo to v pohodě, ale oprava displeje 1000..takže pro mně Nokia už nikdy! Snad až se dá zas dohromady :pozor
winap2
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků