Apple iPhone 3GS vs Nokia N97 mini vs SE Satio

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod br0ken 13. 1. 2010 20:56

keby sa tam dali dat veci normalne a nie cez poondiaty itunes (neznasam ten program stary dobry primitivny winamp <3 :D) to ho berem bez vahania ale toto ma asi finalne odradi...
br0ken
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod XMike1 13. 1. 2010 20:59

.soul: ja som si minule v absolútnej tme vonku svietil s bielym displayom s max jasom :). úplne na to postačí zapnuté safari bez načítanej stránky a krásne to osvetľuje 1,5m dopredu :).

br0ken: kľudne si môžeš dávať veci cez wifi, PIM synchronizovať cez net a itunes ani vidieť nemusíš, okrem toho prvotného aktivovania sim karty. Ja si tiež aplikácie kupujem najčastejšie priamo cez iphone a až potom raz za dlhý čas, keď ho pripojím k pc, sa mi tie aplikácie natiahnu aj do počítača.
XMike1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod br0ken 13. 1. 2010 21:08

a este sa chcem spytat na tu registraciu je nutne zadat tam cislo kreditky alebo sa to da nejako obist?
br0ken
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod XMike1 13. 1. 2010 21:12

Ja som zadával číslo kreditky, ale tuším je možnosť aj platiť cez paypal. Nie som si istý, ale tuším niekde na nete bol návod ako sťahovať free aplikácie bez nutnosti zadávania kreditky.
XMike1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod br0ken 13. 1. 2010 21:16

aha diky sere ma natom najviac to ze to neni tak jednoduche hadzat tam veci ako to proste stiahnut a hodit do mobilu uz to vidim ako nad tym stravim dva dni a aj tak nepojde poriadne.. :D
br0ken
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod .soul 13. 1. 2010 21:23

z itunes jdou stahovat aplikace i bez kreditky. A je to otázka 1 minuty (registrace) a 10 vteřin instalace aplikace.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod br0ken 13. 1. 2010 21:31

ok diky za rady fakt v piatok idem do predajne este o tom budem rozmyslat tak vam potom dam vediet co som vybral a ci som spokojny
br0ken
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod .soul 13. 1. 2010 21:40

jasně, dej vědět, hlavně jestli se rozhodneš pro N97m :) Já si počkám na nový FW (podle neofic. informací má vyjít za 2 týdny) a pak do ni asi taky půjdu..
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 16. 1. 2010 14:25

Tak jak?
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod br0ken 16. 1. 2010 15:52

Tak mám iPhone 3gs píšem priamo zneho. Možno som spravil chybu ale zatiaľ sa mi to tak nejavi.
br0ken
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod XMike1 16. 1. 2010 16:04

Pokiaľ sa ti to tak nejaví, tak si chybu nespravil. Dám ti tip na jedno púzdro, sám ho mám a je super, dobre sa iphone drží v ruke.

http://www.switcheasy-europe.eu/product ... olor=black
XMike1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod br0ken 16. 1. 2010 17:07

Vau hneď objednavam aj s invisible sheildom. Ten iPhone má fakt niečo do seba je radosť pracovať stym surfovat po webe je to take plynule a svizne aj kvalita sluchatok a prehrávača má prijemne prekvapila. Zatiaľ som spokojný na sto percent presne toto som hľadal rýchlosť je fakt úžasná.
br0ken
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod iggi 16. 1. 2010 17:19

no tie sluchatka nic moc ale inak je to super centrum zabavy ten iP
iggi
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod XMike1 16. 1. 2010 17:29

br0ken: no počkaj, čo chceš objednať? ak to púzdro, tak v balení sú už 2 fólie a podľa mňa dosť dobré.
XMike1
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků