mivvy one - koupit ?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod kukl 25. 9. 2009 09:14

http://www.mobilmania.cz/katalog-mobilu ... fault.aspx

Mate ho uz nekdo ? ( na alze ho uz prodavaj)
Za cenu 6600,- je to prome jasny favorit ale byl bych rad pokud ho uz nekdo vlastni aby se podelil o poznatky. NIkde se nmuzu docist jestli to ma vestavene handsfree. JInak mi vyhovuje naprosto vsim neb chci jen telefonovat , obcas na internet přes operu .) a pouzivat jako navigaci + prilezitostne fotky ... ze nema 3g me nejak nevzrusuje.
diky
kukl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nakupko 26. 9. 2009 09:23

Kamos mel 2 mivvy zarizeni, obe sly do kytek behem tydne, je to sice ceska znacka, ale cinas made jako 100% zmetek, radeji jdi do samsungu.
Nakupko
Junior

Odeslat příspěvekod kukl 26. 9. 2009 09:57

ok poradis mi prosim samsunga v teto cene aby byl stejne vybaveny ? nebo jinou znacku ? neb me na znacce nezalezi... diky
Naposledy upravil myšpulín dne 27. 9. 2009 07:30, celkově upraveno 1
Důvod: smazána citace, poslední příspěvek je zbytečné citovat
kukl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nakupko 27. 9. 2009 17:00

No ja bych bud Omnii tu prvni nebo nejaky HTC, kdyz tak to trochu upresni, je toho fura druhu... Ja mam Nokii E51 a nemam namitek, i kdyz tobe asi stacit nebude, mel jsem N82, vynikajici telefon, ale kvalita zpracovani je skareda (hnusny umatlany plast).
Nakupko
Junior

Odeslat příspěvekod kukl 28. 9. 2009 05:58

njn jenze omnia je o 2000 ,- drazsi a navic nema tuzku v tele pristroje htc je na tom hodne podobne a nokia ... nemam rad nokiu navic myslim ze nema windows :( - jeden symbian uz mi stacil a dalsi nechci ani nahodou - no proste zadna jina alternativa zkratka neni :( za tyhle penize s takovou vybavou ....
kukl
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nakupko 29. 9. 2009 09:05

Hm, pak ti tezko radit, kup si mivvy a rovnou ho jdi reklamovat, nechapu ze rozdil tak mala tisic ti rozhodi tvuj vyber, tomu nerozumim, radeji pridam i ve svete automobilu par tisic a mam bezproblemove auto, nezli se traptit pak a dat tisice za opravy. To si kup telefon z sedeho dovozu, muze jit o slevu i 3000,- ale pak se nediv, kdyz ti budou odmitat reklamace. Cao
Nakupko
Junior

Odeslat příspěvekod lojza_ 29. 9. 2009 09:43

O peníze jde vždycky až v první řadě ... a když chce člověk hodně muziky za málo peněz, tak to ne vždycky jde. Taky jsem o Mivvy One přemýšlel, ale zůstanu věrný Nokii, Symbianu a Nokia PC Suite. Především druhá a třetí položka jsou pro mně klíčové.

Když se ale tak dívám na tvé požadavky:
kukl píše:(...) chci jen telefonovat , obcas na internet přes operu .) a pouzivat jako navigaci + prilezitostne fotky (...)

tak si myslím, že pro tebe je naprosto zbytečný mobil (resp. smartphone) s OS. Třeba takový Samsung S5600 Preston, pokud trváš na GPS. Pokud ne, jdi do Samsung S5230.
No stress, keep smiling.
lojza_
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kuba17 29. 9. 2009 15:01

no to jo ale když chce používat GPS tak je na to lepší OS
Kuba17
Kolemjdoucí