Kde v Praze vyzkoušet mobil?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lu.kas 17. 8. 2009 12:36

Zdravím,
vybírám mobil a chtěl bych si ho někde před koupí vyzkoušet. Potřebuju, abych si ho mohl na chvíli vzít do ruky, vyzkoušet klávesnici, nejlépe i zapnout a zkusit si napsat nějaký kratší text...

Kd mi to v Praze umožní? Jsem z Karlových Varů, kde většina prodejců nemá moc telefonů na skladě a při požadavku vyzkoušení se začnou cukat, že ho nechtějí rozbalovat, zapínat... Budu mít cestu do Phy, tak mě napadlo, že to zkusím tam.

Kde máte zkušenost, že to čistě nezávazně jde?

A chtěl bych, aby měli na skladě minimálně Nokii 5630, 6220, N78.

Dobrá by byla dostupnost metrem, ideálně otevřeno i o víkendu a střed (Florenc, Holešovice...) - není nutné.

Díky za odpovědi.
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petr1968 17. 8. 2009 12:37

Mám dojem,že vyzkoušet si ho můžeš všude.
Smrt je pouhý okamžik, kdežto hanba trvá navěky.
Petr1968
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 17. 8. 2009 12:48

Myslím, že Praze je značková prodejna Nokie, kde si je můžeš vyzkoušet.

Také je tam značková prodejna SE v Palladiu a některé mobily můžeš vyzkoušet i u Vodafonu a T-Mobilu.
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zuzkys 17. 8. 2009 23:27

Zkoušet se v klidu dá i třeba ve velkém Electroworldu. Nevím, ale jakou mají dostupnost zrovna těch požadovaných Nokii. Třeba na Černém Mostě ti klidně ze skladu přinesou 3 mobily, zapnou, vyzkouší atd.
zuzkys
Junior

Odeslat příspěvekod lu.kas 18. 8. 2009 14:34

obluda zelená píše:Myslím, že Praze je značková prodejna Nokie, kde si je můžeš vyzkoušet.

Také je tam značková prodejna SE v Palladiu a některé mobily můžeš vyzkoušet i u Vodafonu a T-Mobilu.
Budou mít ve značkové prodejně všechny aktuálně nabízené modely?
Jinak electroworld je na skladě nemá... Další tipy? "Všude" si nemyslím...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod obluda zelená 18. 8. 2009 20:35

Ve značkové SE prodejně můžeš vyzkoušet část mobilů, zbytek jsou jen makety. Zkus se ale zeptat prodavače, třeba ti vyhoví :-).
Motorola T180-> Nokia 3410-> SE Z600-> Nokia 3410-> SE K750i-> SE K790i-> Nokia N8-00 -> Xperia SP -> Nokia 6

Nějak nemám čas.
obluda zelená
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 19. 8. 2009 15:06

Na stránkách Nokie píšou o značkových prodejnách tohle:
Ve značkových prodejnách NOKIA naleznete kompletní sortiment značky Nokia a to včetně horkých novinek. Produkty si můžete vyzkoušet přímo na prodejně. Personál je zaškolen, aby Vám pomohl nalézt nejvhodnější řešení při výběru telefonu a příslušenství. Nechybí možnost splátkového prodeje a každý měsíc jsou pro Vás připravována překvapení v podobě akčních balíčků produktů Nokia.

tak snad, zkusím to tam...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vpe 20. 8. 2009 10:11

Tak například v MP mi ho sice vybalili z krabice, snad i zapnuli, ale psát jsem si a volat mohl až poté, kdy jsem řekl, že si ho koupím. Prý by ho už neprodali :-)

Nejlepší je, pokud ho mají u operátora nebo ve značkové prodejně, tak kupuji tam.

Já vybírám tu: viewtopic.php?f=2&t=1083760 (tak poraďte)
<- Patria kod 1000 - klikni na muj nick vlevo
<- Tipli 300 Kč bonus
<- Investown bonus 500-1000 Kč (nemovitosti, zhodnoceni až 11%)
<~ Allegro CZ 200 Kč za reg, 5 doprav zdarma a od 2. do 8.10. je tam slevovy kupon 300,-
vpe
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 20. 8. 2009 22:26

Tak že volat a odesílat smsky mě nenechají to je jasný, jenom si vyzkoušet klávesnici třeba...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod premiant 22. 8. 2009 14:17

Značkové prodejny Nokia je, myslím si dobrá volba. Makety tam mají snad všeho, a pak tam mají vystaveno i poměrně dost funkčních mobilů. A kdyby si chtěl vidět něco, co vystaveno nemají, myslím si, že by to snad neměl bejt problém, vždyť to je přece jenom značková prodejna...a dostupnost výborná, obě přímo na metru, Anděl nebo Flora, takže já bych šel tam ;-)
Google Nexus S

Sansa Clip+ 8GB + Ultimate Ears Triple.fi 10 Pro

iPod Touch 8GB 3.0 JB
premiant
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků