vhodná náhrada za N6230i

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod tojko 26. 12. 2008 14:03

Tak jsem si řekl, že když už jsou ty vánoce chtělo by to oživit mou kapsu něčím nový. Dávám přednost ověřeným značkám (prostě nechci žádnou Čínu). Jsem do toho ochtný vrazit 6000 Kč, tak co mi doporučíte? Klidně to může být chytrý mobil. Hlavně ať má jakž takž dobrý foťák a slušnou výdrž. :oboze Prostě mi doporučte něco nejlepšího do 6000 Kč, plusem budou rychlé datové přenosy-takže další požadavek
Naposledy upravil tojko dne 26. 12. 2008 14:16, celkově upraveno 1
tojko
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 12. 2008 14:08

Docela málo požadavků máš ^^
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Filip Novák 26. 12. 2008 14:34

Požadavky by to chtělo rozšířit, ale co taková Nokia E51?
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ J. R. R. Tolkien | Moderátor diskuzního fóra MobilMania.cz | Změna přezdívky z „filiptoje” | Nokia N85 + 8GB |
Filip Novák
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tojko 26. 12. 2008 14:38

Jo ta E51, jak tak čtu je dost doporučována. Kamarád, říkal, že LG KU990 Viewty je kvlaitní foun, ale mám strach ze značky LG trošičku. A k tomu nemá wi-fi a není chytrý mobil, takže asi ta E51 fakt zvítězí.
tojko
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 26. 12. 2008 14:40

E51 není špatná, ale ten foťák není zas tak dobrý..
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod kostilam 26. 12. 2008 15:29

a co c702...
kostilam
Junior

Odeslat příspěvekod tojko 27. 12. 2008 11:41

Celkem mě nadchla, jak vzhledem, tak i tím, že si tam můžu zapařit N-Gage hry Nokia 5320, sice ten foťáček slabší, ale s tím už bych se nějak vyrovnal, má to 3.5 mm jack, takže paráda, co vy na to?? Dobrá volba? :-[
tojko
Junior

Odeslat příspěvekod Snekac 27. 12. 2008 22:42

No ujde :) Pokud nemáš další doplňující požadavky... Hlavně je zajímavá vzhledově ;)
> Jak pokračuje kampaň za svobodu informací?
>> Pardon, o tom nelze mluvit.
Snekac
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tojko 27. 12. 2008 23:26

jo jo moc krásný foun ta Nokia, uvidím, v pondělí jedu do Ostravy a rozhodnu mezi Nokia E51, LF KU990 a již dříve zmíněnou Nokií(abych pravdu řekl, zapoměl jsem typ a nechce se mi to hledat :D )
Tak znova požadavky, už sem si to urovnal v hlavě:NGAGE hry (takže to bude asi nokia), OS svižný, solidní foťák, dobré hudební funkce, rychlé připojení k netu, prostě mobil jak pro práci tak zábavu, ještě bych v něm chtěl upravovat office dokumenty. Co myslíte seženu v bazaru N95 do 6000?
tojko
Junior

Odeslat příspěvekod Gtbiker 29. 12. 2008 12:32

Seženeš jinak být na tvém místě vzal bych tu e51.Má pěknou konstrukci(což se o 5320 říct nedá)
A navíc rychlá data má taky,fotky nic moc na momentky postačí.
A po hacknutí si na tom ty n-gage hry zahraješ taky
.
Gtbiker
Junior

Odeslat příspěvekod Rostišrot1 29. 12. 2008 18:32

Taky bych bral tu E51,do 6 000kč ji koupiš v pohodě novou...ojetou N95 to neber,sice da se koupit v top stavu ale přece jenom já už jsem odrazen od těch vyjižděcích konstrukci....parkrát jsem pustil N80 na zem a je to cele rozvyklane.Pak napiš cos teda pořidil a jak jsi spokojený ;-)
Nokia E52 white + MIO A702
HP Compaq Presario CQ60-120ec
Rostišrot1
Junior

Odeslat příspěvekod tojko 7. 1. 2009 21:54

Tak nakonec jsem se rozhodl, že si počkám do března až dubna a něco málo ještě našetřím, přidávám další požadavek, celkem mě baví točit minifilmečky, takže shrnutí chci mobil:Dobré video, dobré foto (určitě chci autofocus) , solidní připojení (nepohrdnu wi-fi, ale není podmínkou) , chci určitě pařit hry (nejlépe hry typu N-Gage a N-Gage 2) a chci, aby něco i vydržel, takže by nevadila bytelnější konstrukce, GPS a jiné věci nepotřebuju (jako vysokoškolák jezdící vlakem a tramvají nevyužiju). Tak už sem trošku náročnější, tak zkuste poradit, dám do toho kolem těch 7000 +- , bazar mi nevadí pokud tam bude záruka, takže včil babo raď. ^^
tojko
Junior

Odeslat příspěvekod wrax 8. 1. 2009 15:53

6210 Navigator?
1+1= absolutní hodnota z cosinu sedmi čtvrtin pí plus i krát sinus sedmi čtvrtin pí, konec absolutní hodnoty a to celé na druhou.

"Prsty jsem vyhrábl mozek z přihrádky na rukavice..."
wrax
Junior

Odeslat příspěvekod tojko 8. 1. 2009 17:31

No ta nokia nemá podle recenzí moc dobrou konstrukci (vrže, špatně se vysouvá) a nemá wi-fi, ale tak to nebylo podmínkou. Myslím, že si zajdu někde, kde si je můžu vzít do ruky a odskoušet. Znáte nějaký takový obchod na Ostravsku, Karvinsku, Třinecku?
tojko
Junior

Odeslat příspěvekod wrax 12. 1. 2009 19:34

Tak vezměme to jinak, podle Nokia.com
Nejlevnější phone s 5Mpx foťákem je N82, která stojí asi 8000, tak to už je asi moc...pojďme s megapixely níž.
S 3.2 Mpx fotoaparátem - Nokia E66, E71, 6210 Navigator a N73. Nokia E66 a E71 taky nesplňují cenové požadavky, zbývá N73 a ten Navigator. N73 je ale už dost stará a tlustá, moc svižná asi nebude (mýlím-li se, opravte mne), tak skončíme zase u 6210. Pokud nevyhovuje, tak to chce
a) víc peněz ;-)
b) slevit z požadavků :'(
c) poohlédnout se jinde než u Nokie :-P
wrax
Junior

Další stránka