HTC touch 3G vs. touch diamond

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod tomcar 9. 12. 2008 20:47

Zajmalo by mě stojí li diamond za to?Oproti 3G má jen lepší rozlišení a pohybový čidlo má cenu ho kupovat když stojí o víc než 1500 víc?? A ještě prej má špatnou výdrž. Sice vim že tyhle telefony nevyhržej moc dlouho ale výdrž pár hodin a při uplnym nepoužívání 2 dny není mnoho.
Dík za rady :-) ;-)
(vim že 1500 není tak moc peněz ale pro 15 ti letýho kluka co si na mobil vydělává :-] )
Focus ST bluefin ST1/forge/LSD/Bilstein B6/RS Clutch
tomcar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kamil2268 10. 12. 2008 09:16

co si takhle zadat do srovnání mobilů tyhle dva konkrétní? jinak já bych si určitě připlatil za diamonda...
kamil2268
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tomcar 10. 12. 2008 15:30

To sem samozřejmě udělal. Není tu někdo majtel diamondu?? Jak je to s tou výdrží??
Focus ST bluefin ST1/forge/LSD/Bilstein B6/RS Clutch
tomcar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 10. 12. 2008 15:31

Ohledně výdrže - přečti obecnou diskuzi..
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod pedro75 11. 12. 2008 09:43

Vydrz - max. dva dny, kdyz nebudes telefonovat, internetit, GPSkovat, fotit ani hrat...
Jakmile s telefonem neco delas, tak to zere baterku jak mrcha. A nejhorsi je GPS, za cca 4 - 5 hodin an HPS mas mrtvo...

kamil2268 píše:co si takhle zadat do srovnání mobilů tyhle dva konkrétní? jinak já bych si určitě připlatil za diamonda...

Srovnani je sice fajn, ale ja osobne uz bych si nekoupil zadny telefon s Windows Mobile a uz vubec ne HTC.
pedro75
Kolemjdoucí