Seznam: Spolehlivé internetové obchody (Vaše zkušenosti)

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Frki 6. 1. 2010 17:56

Ahoj, ségra si chce koupit Samsung Star v růžový barvě a na těchto tří obchodech mi přišly dobrý ceny. megaobchod.cz, kasa.cz a mall.cz. Četl jsem tady, že jsou dobrý všechny, ale jakej byste mi nejvíc doporučili? Díky ;-) :-)
...:::BlackBerry forever:::...
Frki
Junior

Odeslat příspěvekod nando1996 6. 1. 2010 19:41

no, ceny bych porovnal na mall.cz, mobilka.cz, mobilhouse.cz, mobilveci.cz
nando1996
Junior

Odeslat příspěvekod stejsky89 7. 1. 2010 12:44

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli někdo máte zkušenosti s tímto obchodem: www.mobilni-telefony-biz.cz ? Chtěl bych si z něj objednat Samsung S8000 Jet. Na heureka.cz patří mezi prověřené obchody, je i ověřen zákazníky. Ale raději se chci ještě na něj optat, ať pak nelituji. Předem děkuji.
stejsky89
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nando1996 8. 1. 2010 21:51

Neřekl bych, prodávají šedivky a hlavně prodávají modely telefonů, který v ČR oficiálně nejsou
nando1996
Junior

Odeslat příspěvekod Juraji 9. 1. 2010 12:22

Ahoj, máte nejaké skúsenosti s eshopom mobilmania.sk? Majú dobré ceny, tak chcem vedieť, či sú aj dostatočne spoľahlivý, Ď
Siemens C35i -> Nokia 8310i -> Sagem My-x7 -> Sony Ericsson K750i -> Nokia 6230i -> Nokia N73 -> Nokia 5500
Juraji
Junior

Odeslat příspěvekod noker1 10. 1. 2010 13:07

no tak myslim ze mobilmania bude urcite spolahliva :D
iPhone 6 Plus 16gb
noker1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod noker1 10. 1. 2010 13:38

Tak snad si mobilmania overuje firmu ktorej zvery eshop. A navyse som nikde nevidel CPress predavat mobily .....
iPhone 6 Plus 16gb
noker1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod nando1996 10. 1. 2010 22:07

O pár stránek dál psal že z e-shopu mobilmania objednával 2 mobily a přišli mu ža za 2 tejdny
nando1996
Junior

Odeslat příspěvekod ssal 11. 1. 2010 20:15

Můžu se zeptat na kvalitu obchodů:
www.obchodni-dum.cz
www.nakupuj.com
www.nakupnicentrum.cz

Jestli zboží je se vším všudy, co by mělo mít, zda se s nimi dá domluvit při reklamaci apod... Šedivky by neměly byt ani jednom v nich, že?

Dík!
ssal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nando1996 11. 1. 2010 22:28

Hm, tak s těmihle obchody nemám zkušenost, ale koukl bych se na mall.cz , o těch vím že májí mobily z oficiálního českého dovozu a že je záruka 24 měsíců !
nando1996
Junior

Odeslat příspěvekod esti 12. 1. 2010 19:02

Ptal jsem se jednoho nejmenovaného obchodu na NOKIA 5800 za cca 5500,-
"Dobrá,dovolte mi prosím ještě jednu otázku.Na internetu kolují informace ,že
některé telefony jsou z šedého dovozu,resp určené pro mimočeský trh.Můžete
tento argument v souvislostí s vaší firmou vyvrátit?"
a tohle je odpověd obchodu :D
"Dobrý den,telefon je určen pro distribuci do zemí EU a má shodu pro provoz v ČR."
esti
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod nando1996 13. 1. 2010 22:39

No řekl bych že je to šedivka. Protože jinak by napsal že telefon pochází z oficiálního dobozu pro ČR. A hlavně ta cena. Cena Nokie 5800 z oficiálního dovozu pro ČR stojí tak 7200,- až 8000,-
nando1996
Junior

Odeslat příspěvekod RaDiO44 16. 1. 2010 23:40

Brej den,
Chci si koupit Nokia 5800 Xm na 5800 rčenou pro českej trh nemam money takže sem se rozhod pro šedivku. Mezi obchody s šedivkami se mi zdá nejseróznější http://www.allmobil.cz .Ale mám problém bydlím na Vysočině a kamenný obchod je v Praze a tak bych to objednával přes e-shop tak newím zda-li je to nejlepší nápad. v mém okolí je asik nejbližší kamená pobočka v Brně http://www.cesketelefony.cz ,ale zrovna SUPER recenze nemají.

Prosím zkušenosti s E-shopama http://www.allmobil.cz a http://www.cesketelefony.cz a hlavně nějaký uživatel co u nich řešil relamaci .... :shock: :hmm: :kuk:

//Kniter: téma presunutá, oznámené, v téme sa už o allmobil píše, funkcia hľadanie
RaDiO44
Junior

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 17. 1. 2010 00:32

Cesketelefony rozhodně ne. To je něco jako Mobilky.
S druhým nevím. Ale víš, co se říká, nejsem tak bohatý, abych kupoval levné věci. Snaha vrtat si koleno pro pár korun se ti může hodně škaredě nevyplatit.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod RaDiO44 17. 1. 2010 01:57

No pro pár korun to není to je tak 2-3tisíce a to už se mi zdá celkem dost už rozdíl ...:( a navíc tolik peběz u sebe nemám ...:(
RaDiO44
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka