Seznam: Spolehlivé internetové obchody (Vaše zkušenosti)

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Carismatico 6. 12. 2008 23:38

Gtbiker - myslíš, že si velká společnost nedovolí prasárny nebo bůhvíco ? divil by ses a jak. Nedávno jsem taky koupil telefon, nový, používal jsem ho dva dny, a pak jsem ho vrátil jako nový ( byl jsem nespokojen ) samozřejmě, jsem k němu měl folia a přísl.

Jinak obchoďáky jako Tesco nebo Hypernova, si dovolily věcí, prodávat schnilé maso, nebo dokonce párky a jiné věci přelepovat jinou spotřební lhůtou ( zboží bylo prošlé ) ale oni přelepili datum spotřeby a dali jiné.

Takže tomu, že by si někdo vzal telefon domů bych se vůbec nedivil a už jsem četl jeden názor, že si jeden člověk koupil Motorolu v datartu a dostal k ní jen nabíječku, a otevřenou krabici, kde byl cizojazyčný manuál CZ vůbec...
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gtbiker 7. 12. 2008 11:52

No tak mozny to samozrejmne je-to co si dovolila billa s tim zelenym masem bylo na opovazenou ale vzdy kdyz jsem nakupoval u datartu tak jsem byl spokojen ale nejsem zamestnanec datartu takze nevim co tam praktikujou:-)
.
Gtbiker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 7. 12. 2008 12:50

Já jsem tam tak taky párkrát nakupoval, a spokojenost. Ale člověk musí být opatrnej nebo obezřetnej. Např. když by mi někdo přinesl nový telefon a viděl jsem, že krabice je rozlepená. Tak řeknu, že to nechci..Nikdy nevíte, kolika rukama ten foun prošel a co se s ním dělo
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mademan 7. 12. 2008 16:21

Nemáte niekto skúsenosť s obchodom http://www.mobilpc.sk/ ??

Ceny sa mi zdajú byť normálne, ale predsalen by som chcel vedieť, či nemajú šedivky....
AMD Athlon X2 4000+,2 GB RAM, GF EN8600GT 256 MB, 250 GB Seagate, LG GSA-H12L
Nokia 6230i+512 MB A-DATA
Mademan
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dmitri 9. 12. 2008 08:49

Můžu potvrdit dobrou zkušenost s www.mobilveci.cz Odepsali na mail i pozdě v noci, včerejší objednávku mi ještě včera doručili a mobil má fakt českej záručák, takže skutečně bez problémů.

Co naopak velmi nedoporučuju z posledních debat je www.novymobil.cz, jsou neochotný, zažil jsem s nima opravdu strašný jednání. I někdy předchozí týden o nich byla reportáž na ČT, jak úplně uboze zametali s nějakou paní co chtěla jen něco vrátit... Hrozný co tam předváděli.
Mercedes-Benz CLK 55 AMG
dmitri
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod caspi 10. 12. 2008 18:13

z jakýho shopu byste koupili nokii n82?Obchodni dum, nakupuj.com, eproton, emates nebo aaamobil?Predpokladam, ze jsou vsechny ceskej dovoz
caspi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Gtbiker 11. 12. 2008 19:27

Myslim ze to vyjde tak nejak na stejno..
.
Gtbiker
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 13. 12. 2008 20:57

Nakoupil bych z obchodu aaamobil :)
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Moderátor Galerie
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod caspi 13. 12. 2008 21:46

tak sem to koupil z protonu, komunikace vyborna takze by nemel byt problem..v utery ho mam doma :)
caspi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martiko2d 14. 12. 2008 19:31

Nemate niekto skusenosti s obchodom http://www.shopmobil.sk/ ? Su tam aj pouzite telefony, ale aj ceny novych su takmer ako o 1ooo Sk nizsie nez v inych obchodoch. Ale obchod vyzera podozrivo, tak neviem, ci odtial objednavat...

dik za radu
martiko2d
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod R0ck 17. 12. 2008 10:30

Zdravim mate nekdo zkusenosti s prodejcem E-sales ? Nabizi hlavne na inzertnich servrech jako hyperinzerce apod. napr. http://mobily.hyperinzerce.cz/mobilni-telefony-htc/inzerat/1970602-htc-touch-hd--284100kc-29-nabidka-praha/

Pokud mate nějake zkusenosti popr. vaše nazory tak vsem děkuji
R0ck
Junior

Odeslat příspěvekod Mr.Bombastic 17. 12. 2008 23:09

Zatiaľ sa vedci domnievajú, že hlavnou príčinou smrti je život.

Apple iPhone 13 Pro 256GB Sierra Blue | Apple MacBook Air M1 Space Gray 16/256GB | Apple iPad Pro 12.9" M1 128GB Wi-Fi Silver
Mr.Bombastic
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MASH 20. 12. 2008 14:56

Na Mironetu jsem kupoval pomerne casto a hodne. Za ctvrtleti jsem klidne delal obrat kolem 30 az 40 tisic (s DPH).
Kazdy zakaznik na e-shopu mel jakousi vyhodu vernostniho programu (stacilo pravidelne odebirat zbozi v hodnote min 1Kc). Chapal jsem to, jako kompenzaci vyssich cen v porovnani s ostatnimi zavedenymi a velkymi HW e-shopy a i napr. toho, ze Mironet, jako jediny uvadel ceny bez povinnych autorskych a ekolog. poplatku, coz melo za nasledek, ze na fakture se obcas vysledna cena zvysila klidne i o 10%.
Nicmene, asi pred mesicem v tichosti zmenili podminky "vernostniho programu". Nyni jetreba kazde 3 mesice objednavat zbozi asi za 50 tisic Kč (s DPH), coz mi prijde uz moc. Navic pak mate jen ubohou slevu v radu desetikorun. Ostatni verni zakaznici maji holt smulu.
Nevim, co se v Mironetu stalo, zda-li nejsou pred krachem, ale zda se mi to naprosto, jako krok mimo. Jejich ceny jsou skutecne ve vetsine pripadu drazsi, sluzby maji na naprosto stejne urovni, jako ostatni, tak ze opravdu nevim, proc bych mel u Mironetu dal nakupovat.
Podobne se zachovali i nekteri moji kolegove a diky tomu vim, ze Mironet ted pred Vanoci prisel jen od nas o obrat minimalne 120 tisic Kc (ja a moji 2 koleove jsme nakupovali uz jinde).
MASH
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FFFPS 22. 12. 2008 13:18

1-2umobi
Máte někldo s tímto obchodem zkušenosti?
- - - - - - - - - - - - - - -
-Sony Ericsson K550i-
- - - - - - - - - - - - - - -
-Jak je Kapříku?-
- - - - - - - - - - - - - - -
FFFPS
Junior

Odeslat příspěvekod strejda13 26. 12. 2008 16:30

Chcem sa opýtať, mal už niekto skúsenosť s kúpou mobilu cez tricell ltd? majú veľmi lacné mobily, no akosi sa mi to nepozdáva...DIK
strejda13
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků