Seznam: Spolehlivé internetové obchody (Vaše zkušenosti)

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod opasino 22. 10. 2019 11:38

Jj, už to tu bylo probíráno stokrát. Clo se u mobilů neplatí.
opasino
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod radim 22. 10. 2019 13:18

Tak ono bohatě stačí ta DPH, to je pálka jak prase. Navíc to papírování s celníky (musel jsem na boty poslat asi 5 naskenovaných dokumentů), hromada dalších poplatků, tak se mi boty prodražily o 30 % (bez cla, narazili jen DPH a poplatky za vyřízení, uskladnění, uprdnutí atd.), když nepočítám ten čas, co mě to stálo. To mě docela vyléčilo z objednávání čehokoliv mimo EU. Respektive příště vím, co to obnáší, a to bude muset být cena setsakramentsky výhodná, abych to postoupil podruhé.
radim
Moderátor

Odeslat příspěvekod Nick Cave 22. 10. 2019 13:50

Teď jsem objednal od soudruhů z Číny 3 kryty na tablet v ceně něco málo přes 200kč celkem, tak doufám že také nebudou chtít DPH? :D
Nick Cave
Pokročilý

Odeslat příspěvekod standavfr 22. 10. 2019 14:37

Tak těch 40 korun tě asi nerozhází, horší by byl poplatek poště za zastupování atd. Já už neobjednávám z číny nic.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radim 22. 10. 2019 15:07

Jestli se nepletu, tak celnicí prochází vše do 20 dolarů (500 Kč) bez celního řízení, takže v klidu. Jinak z Číny jsem přes e-bay nebo ali objednal už hromadu věcí (oblečení, hračky, obaly na mobily a podobné krámy) a nikdy jsme nic neplatili navíc. Známá si koupila nějaký lustr, nevím už za kolik, pár tisíc, tak tam taky dostala tu DPH.
radim
Moderátor

Odeslat příspěvekod evelista 10. 11. 2019 20:44

elektronika je levna, není potřeba primi chinese export.
Nejde to jinak, proto moje zájmy hledej přímo v mém profilu. Ano, uhodls, jsou tam pozvánkové kódy Richee (nově i pro SK občany), ING. Miluju. :) Taky tento prosinec.
evelista
Junior

Odeslat příspěvekod jrk1 15. 11. 2019 19:16

radim píše:Jestli se nepletu, tak celnicí prochází vše do 20 dolarů (500 Kč) bez celního řízení, takže v klidu. Jinak z Číny jsem přes e-bay nebo ali objednal už hromadu věcí (oblečení, hračky, obaly na mobily a podobné krámy) a nikdy jsme nic neplatili navíc. Známá si koupila nějaký lustr, nevím už za kolik, pár tisíc, tak tam taky dostala tu DPH.

Drazsi veci jde nakoupit bud z eu skladu, nebo si u shopu typu gearbest, banggood vybrat dopravu eu priority line a celni poplatky resi prodejce.
jrk1
Xiaomi Fan

Odeslat příspěvekod lokomot1 15. 11. 2019 21:25

Jen tak mimochodem, z Číny objednávat teď před vanocema je dost na prd. Celnici to tam nechají klidně viset i měsíc, protože je toho hodně. Už čekám na 3 balíky od různých prodejců,přes 6 týdnů a vsadím se že jako vždy si hoví na celnici. Takže pokud to má dorazit do vánoc je to dost risk
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jrk1 15. 11. 2019 22:36

To mas pravdu, ted to bude chodit se spozdenim.
jrk1
Xiaomi Fan

Odeslat příspěvekod honziknovak 22. 11. 2019 19:43

Alza má slevový kód na mobilní telefony, sleva 800Kč při nákupu nad 6000Kč.
Kód jsem našel tady: https://pandakupony.cz/kupon/800-kc-sle ... i-telefony
věřím, že se může někomu hodit.
honziknovak
Kolemjdoucí

Předchozí stránka