Seznam: Spolehlivé internetové obchody (Vaše zkušenosti)

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod majkouch 7. 5. 2019 08:36

ještě bych si dovolil jednu blbou názorovou otázku, když teď některé obchody slevnily, myslíte že S9-ka za 13t. už je dobrej deal (ze spolehlivého obchodu a cz distribuce)? dal sem na radu a čekám, otázka je jestli už není doba na to koupit, kdoví kdy se ceny bližší 10i tis. dočkám :-D
SiemensC25->SiemensS55->SE Z710i->SamsungG810->SGS2->SGS4->SGS4->SGS7->SGS9
majkouch
Junior

Odeslat příspěvekod majkouch 8. 5. 2019 10:28

nic, koment nejde smazat, takže blbou otázku beru zpět :-) Datart se přidal a po alze taky slevnil na 12990.- a dnes maj 10% na vše, takže objednáno...
SiemensC25->SiemensS55->SE Z710i->SamsungG810->SGS2->SGS4->SGS4->SGS7->SGS9
majkouch
Junior

Odeslat příspěvekod bufalobil 24. 5. 2019 13:05

V čem je háček?
https://www.trendmobil.cz/mobilni-telef ... lack-cerny

znáte někdo tento krám? psali mi že je to skutečně cz distribuce ale nějak se mi to nezdá
bufalobil
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 5. 2019 13:23

přečti si obchodní podmínky (ty při reklamaci nedodrží)
https://www.trendmobil.cz/obchodni-podminky

dále jenom 53 recenzí a z toho ty kladné si napsali nejspíš sami
https://obchody.heureka.cz/trendmobil-c ... ivni#filtr

podle ceny je víc než zřejmé, že to nemůže být CZ distribuce, když jeden z mála ověřených eshopu s EU distribucí, Max-shop jej má o 2 tisíce dražší a nejlevnější CZ distribuce v 1nakup.cz je za necelých 19tis.
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod opasino 24. 5. 2019 14:09

bufalobil píše:V čem je háček?
https://www.trendmobil.cz/mobilni-telef ... lack-cerny

Háček je v celém to eshopu. Tam bych nenakoupil.
Huawei P9 lite mini
O II. combi ... 1.9 TDI ... 100 kW
S II. combi ... 2.0 TDI ... 125 kW
opasino
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod bufalobil 24. 5. 2019 16:56

Psal jsem jim dotaz zda se jedná o skutečnou cz distribuci a zda budu moci reklamovat v případě závady v autorizovanému servisu v praze. Odpověděli že ano. Takže asi lžou bez skrupulí i veřejně.
bufalobil
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 5. 2019 17:25

Pochopil jsi to úplně přesně. Za tak nizkou cenu v tomto eshopu nemůžeš očekávat férové jednání
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod stillmann 24. 5. 2019 18:28

Bez CZ nekupuj..
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod sunnysko 6. 6. 2019 15:38

chtěla bych koupit Xiaomi mi 9 - máte nějakou zkušenost s obchodem xm.cz? Nebo poraďte kde koupit za nejlepší cenu. A jak je to prosím s verzí global - je to to samé co EU distribuce nebo je to dovoz z Číny? díky za rady
sunnysko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 6. 6. 2019 20:15

Jakou verzi, 64GB nebo 128GB?
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sunnysko 7. 6. 2019 06:39

určitě 128
sunnysko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 6. 2019 10:41

XM.cz tady asi ani nikdo nezná, ale je tam možnost koupit přes Heuréku, jestli to je vůbec nějaká garance a jsou o 2tis. levnější než známé eshopy. Global verze je určena pro nás a EU
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod opasino 7. 6. 2019 13:49

Tam je otázka, jaké podmínky mají. Já jinak občas nákup přes Heureku využiji, ale nemám zjištěno, zdali je určitá garance pouze u nákupu (což právě občas potřebuji kvůli nákupu v obchodě, s nímž nemám zkušenost), nebo i nějaká následná. Je třeba si přečíst podmínky.
opasino
Taťka moderátor

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 6. 2019 14:16

XM.cz je eshop společnosti Lion Mobile, která jako první, pokud si dobře vzpomínám, k nám začala oficiálně ve větším rozsahu dovážet telefony Xiaomi
Napsal bych Heurece, co vše zaručují tou garancí nákupu a když by např. pomáhali i s řešením reklamací v příslušném eshopu, tak bych tam koupil
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod FeShiNe 7. 6. 2019 14:52

XM.cz je původně xiaomimobile.cz - myslím, že nedávno přecházeli na kratší verzi domény XM, proto určitě dost lidí mate a blbě se hledá nějaká historie. Jako jedni z prvních v ČR začali prodávat zařízení značky Xiaomi, byť to tedy oficiální eshop není. Nakupoval jsem tam před necelým rokem, vše bylo ok.
FeShiNe
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka