Telefon pro image do 15tisic

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 11. 8. 2008 09:51

Že se vůbec obtěžuješ, když psal, že ho nechce...
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mcelroy_sk 11. 8. 2008 10:04

no on mozno nie, ale snaha bola a mozno to pomoze niekomu inemu pri rozhodovani :)
Samsung Galaxy S3(16GB White XEZ), iPhone 4 32GB,iPhone 3GS 32GB, iPhone 3G 16GB, iPhone 2G 16GB, Nokia 6233....
mcelroy_sk
Junior

Odeslat příspěvekod mila001 11. 8. 2008 19:02

iPhone je určitě kvalitní tel. ale rozměrově a váhou mi nevyhovuje.
mila001
Junior

Odeslat příspěvekod Kryštof Korb 11. 8. 2008 19:02

A na ten Neonode jsi koukal?

Obrázek
near field | Úplně všechno o NFC.
Kryštof Korb
NokiaManiak

Odeslat příspěvekod mila001 11. 8. 2008 20:06

Neni špatný teď jsem si o něm něco přečetl ale zatim je pro mě favorit Samsung F480 a ještě pošilhávám po G.Armani.
mila001
Junior

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 2. 9. 2008 02:12

hledal sem to samy... sahnul sem po armanim.. spokojenost...ale radsi sem si priplatil za oficial CZ...ale myslim ze do 15 by ses vesel a nebo risknout dovoz no..za 8400 treba..
tOplOaDer
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mila001 2. 9. 2008 20:18

Rozhodl jsem se že ho dostanu jako dárek k vánocum protože se pak vždycky neví co dát tak že mám ještě dost času.Armaniho jsem v ruce neměl ale F480 ano a moc mě potěšil tak ještě se někde podívám na Armaniho a pak se rozhodnu.Jakej je dotykovej displei a jak fotí.Díky.
mila001
Junior

Odeslat příspěvekod mtb.biker 2. 9. 2008 20:38

mila001 píše:Sháním tel.pro image nemusí mít internet ani muziku ale musí dobře vypadat hlavně aby to neutrhlo kapsu(dobrá váha)slušná konstrukce,slušný foto a slušný displei a samozřejmě desing.Představa je něco jako Samsung F480,Armani,LGwievty,750 pokud máte někdo s podobně orientovaným tipem telefonů zkušenosti budu rád za každou radu děkuji.

:-)) v dnešní době asi všemi "opěvovaný" iPhone. Ale fakt jen foun na image. Cenou se vejdeš v pohodě.
mtb.biker
Junior

Odeslat příspěvekod ProdavacMobilu 3. 9. 2008 10:48

mtb.biker: Doporucuji cist predesle prispevky, pak bys urcite iphone nenapsal.
Dal sem se na on-line poker
ProdavacMobilu
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod M.i.l.l.i.k 3. 9. 2008 16:13

Doporučuju určitě HTC Touch Diamond, styl určitě, váha jde 110g.Samsung U900 Soul taky není špatnej ;-)
M.i.l.l.i.k
Junior

Odeslat příspěvekod EOSCompany 5. 9. 2008 20:24

Telefon pro image....Ser na image, poslouchej EOSe. Kup si veterana... Nejakeho Dancalla.. Dneska uz si s i s novym Ferrari odepsany...
Jsem mistni oblibenec, vyvolavac flejmu vsech kategorii. Kdo si chce zaflejmovat, necht posle SZ a nasmeruje me na diskuzi, kde mam udelat chaos a vyvolat paniku.
EOSCompany
Junior

Odeslat příspěvekod stano.mania 5. 9. 2008 21:03

Mňa zaujal SE C902 - dizajnovo, 5MPx a iné :idea:
stano.mania
Junior

Předchozí stránka